Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Anulajda w raju

Pokaż wątki Pokaż posty

Anulajda w raju

TeresaK 14:37, 29 mar 2019


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Witam Cię Aniu. Pamiętam, że masz u siebie mnóstwo bluszczu, który bardzo łatwo rozmnażałaś. Czy mogłabyś mi napisać kiedy to robisz i jak. Albo jeśli to problem, to proszę podaj mi może stronę gdzie tę informację znajdę. Próbowałam szukać, ale coś mi nie wychodzi. Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo serdecznie.
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
SlonecznyOgrod 21:53, 29 mar 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Super te obwódki cisowe.

A niedługo zacznie się Holandia u Anulajdy
Zaraz potem różana Anglia

Ja już czekam...
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
anulajda 22:43, 29 mar 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Pszczelarnia napisał(a)
Dziękuję bardzo. Bardzo ładny.


____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 23:11, 29 mar 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
effka napisał(a)
Idealny dla mnie Jak gęsto sadziłaś? I pytanie czy wybrać cis elegantissima czy repandens? Chyba repandens szerzej rośnie prawda?


Coś około 30 cm są sadzone. A co wybrać to sama kochana musisz zdecydować bo oba są godne uwagi, repandens będzie szerszy
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 23:33, 29 mar 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
TeresaK napisał(a)
Witam Cię Aniu. Pamiętam, że masz u siebie mnóstwo bluszczu, który bardzo łatwo rozmnażałaś. Czy mogłabyś mi napisać kiedy to robisz i jak. Albo jeśli to problem, to proszę podaj mi może stronę gdzie tę informację znajdę. Próbowałam szukać, ale coś mi nie wychodzi. Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo serdecznie.


Witaj Tereniu jak miło że odezwałaś się Bluszczu już nie mam jakiś czas u siebie bo za bardzo ekspansywny stawał się i po prostu obawiałam sie że nie dam sobie z nim rady ale z chęcią przygarnoł go mój teść.Ja go nie rozmnażałam sama a kupiłam w OBI oni go tam mają co roku.Wcześniej jak go jeszcze miałam u siebie to dawałam teściowi takie długie odciete młode przyrosty ale dokładnie nie wiem co dalej z nimi robił.
Pozdrawiam mocno
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
anulajda 23:47, 29 mar 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
SlonecznyOgrod napisał(a)
Super te obwódki cisowe.

A niedługo zacznie się Holandia u Anulajdy
Zaraz potem różana Anglia

Ja już czekam...


Też lubię te obwódki cisowe ale bukszpanowe najbardziej i uważam że one sa najpiękniejsze i nic nie potrafi ich zastąpić tylko ta ćma teraz zniechęca wszystkich do nich.
Holandia hmm... Anglia .... pochlebiasz mi za bardzo, ale dziękuje
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
eVka 08:26, 30 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anulajda napisał(a)


Coś około 30 cm są sadzone. A co wybrać to sama kochana musisz zdecydować bo oba są godne uwagi, repandens będzie szerszy

Dziękuję. Skoro repandens szerszy to muszę wybrać elegantissimę. Co 30 cm, dzięki!
____________________
Veega 22:48, 31 mar 2019

Dołączył: 17 sty 2019
Posty: 85
anulajda napisał(a)


Teraz nie ma takiej potrzeby,tak z poczatkiem maja dopiero się szykuj na regularny oprsyk albo wcześniej zależy jak będą mszyce na młodych liściach,a potem co trzy tyg. ten preparat jest bardzo dobry ale do systematycznego stosowania i ja go bardzo lubię ale przy moich teraz ilościach to ja go tylko pierwszy i drugi raz wiosną stosuję.



Dziękuję Aniu, będę robić tak jak radzisz.

Pozdrawiam
TeresaK 07:53, 01 kwi 2019


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
anulajda napisał(a)


Witaj Tereniu jak miło że odezwałaś się Bluszczu już nie mam jakiś czas u siebie bo za bardzo ekspansywny stawał się i po prostu obawiałam sie że nie dam sobie z nim rady ale z chęcią przygarnoł go mój teść.Ja go nie rozmnażałam sama a kupiłam w OBI oni go tam mają co roku.Wcześniej jak go jeszcze miałam u siebie to dawałam teściowi takie długie odciete młode przyrosty ale dokładnie nie wiem co dalej z nimi robił.
Pozdrawiam mocno


Bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie i zapewniam, że zaglądam ciągle podziwiając
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
GorAna 09:57, 03 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Aniu, jak tam wiosna w Twoim ogrodzie?
Tulipany już gotowe?
Pozdrawiam
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies