Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w szczerym polu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w szczerym polu

ag_zie 12:23, 30 sty 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Witam!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
Dorotka 16:34, 30 sty 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
Macham, sama się dopiero ucze więc tym bardziej będę kibicować.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
MUZA 16:35, 30 sty 2016


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
Witaj Ewo
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Basilikum 17:00, 30 sty 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Witaj szczeropolanko O moim ogrodzie tez mozna powiedziec, ze w szczerym polu jest Nie graniczy z innym ogrodem, tylko z lakami, droga i strumykiem.
Ciekawa jestem juz jak Twoj ogrod za rok bedzie wygladal teraz juz widac, ze Jakis poczatek jest i zarys pieknie bedzie. Pozdrawiam spod bialoniebieskiej chmurki
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Anabell 21:17, 30 sty 2016


Dołączył: 28 sie 2012
Posty: 4962
Witaj! ja też kiedyś zaczynałam w szczerym polu bez dobrej drogi dojazdowej, w samochodzie trzeba było wymienić koła na terenowe, a teraz mam dwa przystanki autobusowe pod bramą.
W niedługim czasie będziesz osłonięta, widać już posadzone tuje, szybko rosną.
____________________
Hania - Żywopłotki cisowe
kamila66 22:49, 30 sty 2016


Dołączył: 03 wrz 2015
Posty: 5539
Witaj i ja w polach mieszkałam po 5 latach 4 domy za mną powstały z sąsiadami też jest fajnie
____________________
Kamila-W oflisowym ogrodzie
ewusia81 09:37, 31 sty 2016


Dołączył: 30 sty 2016
Posty: 194
U mnie tylko w pasie naszych działek w głąb pola są działki budowlane Przed i za nami być nie powinno, bo tu obok drogi głównej rozciąga się Park Krajobrazowy Natura 2000 Rolnik z pola przed nami chciał też podzielić działki ale zgody nie dostał, z czego osobiście baaaaardzo się cieszę Gdybym chciała otoczyć się sąsiadami to nie uciekała bym z bloków w mieście lub kupiła bym działkę w zaludnionej podpoznańskiej "sypialni" Śmieję się nawet, że w razie gdyby mi się tu taka sypialnia wkoło rozrosła, to sprzedam wszystko i znajdę kolejne zacisze

Zdjęcia wrzuciłam sprzed 2 lat (przy ognisku odbyła się wiecha ) i teraz wygląda to zupełnie inaczej tzn tuje w zeszłym roku ukradli a na działce panuje hmmm.. rozgardiasz, ładnie mówiąc W niedalekim czasie postaram się zrobić jakieś zdjęcia choć przyznam szczerze, że troszkę wstyd przy takich Waszych pięknych ogrodach ;P
U nas niestety doprowadzenie do cieszącego oko miejsca zajmie sporo czasu z racji braku funduszy, więc wszystkie prace będą odbywały się w odstępach rocznych jak uda się uzbierać jakieś pieniążki
W tym roku w planie jest:
1.postawienie ogrodzenia frontowego (praca dla TŻ) -wymyśliłam sobie pewnien "projekt", jak powstanie, nie omieszkam się pochwalić
2. praca dla mnie-w miejscu tego trójkąta w rogu działki będę stawiać niewysoki murek z cegieł rozbiórkowych. Wizję mam taką, że zmniejszę i zmienię kształt na bardziej trapezowaty, a jak już murek wyschnie to zostało mi jeszcze pół wielkiej górki do wwiezienia w to miejsce tak by podnieść to wszystko na stopień lub dwa. Tam docelowo będzie altana ze stołem i grilem. Ognisko trochę zmniejszymy i przesuniemy poza obręb tego miejsca, bliżej środka działki.
3. jak tylko będzie można już sadzić to chciałabym posadzić drzewa żeby sobie rosły, zawsze to dodatkowy rok w ziemi... Rabatki kwiatkami i wszelakie wykończenia zostawiam na kolejne lata, ale żeby to miało ręce i nogi to musi być zrobione dookoła ogrodzenie więc trochę to potrwa, niestety
____________________
Ewa- [url=http://www.ogrodowisko.pl/watek/OgrodoveLove[/url]
Basilikum 12:54, 31 sty 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Ewo a Wy juz mieszkacie?
Szkoda tych ukradzionych roslin ze tez ludzie takie pomysly Maja.
Plan mi sie podoba.
Ja tez chcialam murek z cegiel ale u nas cegly rozbiorkowe drogie a swoich nie mamy. Moze kiedys
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
gosiaczek 13:49, 31 sty 2016

Dołączył: 11 sty 2015
Posty: 107
Wpadłam i Ja także z wizytą. Będę podglądała Twoje poczynania z urządzaniu działki.

pozdrawiam, Gosia
____________________
Kolorowy raj Gosi
ewusia81 08:29, 01 lut 2016


Dołączył: 30 sty 2016
Posty: 194
Tak, mieszkamy już od lipca
Szmaragdów szkoda, były piękne i wszystkie się przyjęły.. no ale ponoć nie mnie pierwszej i nie ostatniej ukradli tuje
____________________
Ewa- [url=http://www.ogrodowisko.pl/watek/OgrodoveLove[/url]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies