Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tu narazie jest ściernisko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Tu narazie jest ściernisko...

zoja 12:43, 21 mar 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
BasiaLT napisał(a)
No trudno. W takim razie będę wykopywać na zimę. O ile nie zapomnę


ja zapominałam, stąd wiem
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Monia81 12:52, 21 mar 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8061
Ja o jaskrach też zapomniałam i też klapa była, teraz to tylko z wykopywanych mam dalie, kany i mieczyki,także jest ok bo pamiętam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Gardener27 20:25, 21 mar 2017


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
U mnie w weekend też pogoda była mało ogrodowa, spędziłem ten czas na zakupach i ze znajomymi.
Jaskry w donicach zjawiskowe, zastanawiałem się czy je kupić na giełdzie kwiatowej i zapomniałem po nie wrócić ... ech
Irysy na brzegu rabaty to doskonały zabieg, ciekawe czy moje w tym roku zakwitną ? bo w ubiegłym strajkowały.
Pozdrawiam wiosennie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
hanka_andrus 06:02, 22 mar 2017


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
U mnie niby cieplej, a jaskry też wymarzały i już nie kupuję.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
BasiaLT 17:33, 22 mar 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Dzisiaj już zdecydowanie lepsza pogoda, pozdrawiam więc słonecznie w końcu zakwitły najpóźniejsza odmiana krokusów.

Tulipany i czosnki coraz większe. Już się nie mogę doczekać aż zakwitną.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
paulina_ns 17:41, 22 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Basiu piękne łany krokusów i jakie masz już wielkie czosnki! u mnie niestety coś się z nimi podziało i nie ma, ani jednego zastanawiam się, czy czasem przyczyną nie jest to,że przycielam im liście, jak zaczęły żółknac. No cóż następnym razem będę mądrzejsza
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
BasiaLT 17:44, 22 mar 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Korzystając z zaległego urlopu zaczęliśmy przygotowywać miejsce na kolejne rabaty. Pierwsze zadanie to ściągnięcie darni.
Tak było rano

A tak jest teraz
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
BasiaLT 17:48, 22 mar 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
paulina_ns napisał(a)
Basiu piękne łany krokusów i jakie masz już wielkie czosnki! u mnie niestety coś się z nimi podziało i nie ma, ani jednego zastanawiam się, czy czasem przyczyną nie jest to,że przycielam im liście, jak zaczęły żółknac. No cóż następnym razem będę mądrzejsza

Hmmm... jeśli nie ma ani jednego to może je coś zżarło albo wygniły.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
paulina_ns 18:31, 22 mar 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
BasiaLT napisał(a)
Korzystając z zaległego urlopu zaczęliśmy przygotowywać miejsce na kolejne rabaty. Pierwsze zadanie to ściągnięcie darni.
Tak było rano

A tak jest teraz


Wow! Kawał dobrej roboty zrobiliście, co tam będziesz sadziła?

No właśnie nie ma ani jednego, nic, a nic jakby znikły, poczekam jeszcze trochę i z ciekawości rozkopie i zobaczę,czy w ogóle cebulki są i w jakim stanie.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
BasiaLT 18:35, 22 mar 2017


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Tutaj będzie rabata z krzewami i bylinami. Zamierzam posadzić rododendrony, hortensje, budleje, żurawki, beberysy i jeszcze zobaczę co więcej.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies