Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bawarka

Pokaż wątki Pokaż posty

Bawarka

Kasiek 20:12, 08 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
violka171 napisał(a)

nic nie skracaj-NIECH NIE WIDZA SEKATORA ANI INNYCH BESTII,już nie ruszaj ich ,zakopczykuj ziemią tzw,stozki z ziemi ,no wiesz jak
zobaczymy wiosną czy się przyjmą i będziemy porównywać i dzielić się doświadczeniami
pozdrawiam cieplutko


Dobrze prosze pani, tak jest komendancie
Alez jestem ciekawa co z tego wyjdzie
____________________
Bawarka
violka171 20:15, 08 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Kasiek napisał(a)


Za cieplo bylo na szaliczek a i czapka wyladowala tam calkiem przypadkowo i tak fajnie wyszlo

u nas wtedy wiało niemiłosiernie,wręcz głowę urywało brrr
na szczęście silne wiatry ustały
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Kasiek 20:19, 08 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Anda napisał(a)
Kasiu, a gdzie te buki i cisy chcesz sadzić? Myślałaś o tym ciemnym Rohan Obelisk czy tym normalnym Carpinus betulus Fastigiata? Ten Fastigiata pewnie nie, bo on wielki rośnie


Masz babo placek...

Dawyck ?

Rohan Obelisk ?

Cis?

Pomocy, poradzcie

Ewo brakuje mi pod murem koloru, i chce aby byl to ciemny kolor. Mysle o cisie i buku. I to i to nie wchodzi w rachube, mus wybrac



____________________
Bawarka
Kasiek 20:20, 08 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
eda napisał(a)
kolorowych snów



Slicznie Kochanie dziekuje
____________________
Bawarka
violka171 20:22, 08 paź 2016


Dołączył: 22 sty 2016
Posty: 5010
Kasiek napisał(a)


Dobrze prosze pani, tak jest komendancie
Alez jestem ciekawa co z tego wyjdzie

Baczność! hi hi
ostatnio od sąsiadeczki wyrzebrałam łogyge dwukolorowej rózy-cudeńko,i tak samo postąpiłam,ciekawość mnie juz zzera
pozdrawiam
____________________
Działeczka-moje kochane miejsce na ziemi
Kasiek 20:24, 08 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Basilikum napisał(a)
u nas kasztany wogole nie maja owocow w tym roku ale to wina majowego przymrozku. Dziwnie tak zupelnie bez kasztanow.


Iza cos mi sie wydaje ze to nie przymrozki tu zawinily...
Dzisiaj na spacerze z piechami, zbieralam te sliczne, pachnace kulki Lubie je miec w domku, ukladam za telewizor, pod lozko, wsadzam w kurtki i plaszcze
____________________
Bawarka
Kasiek 20:28, 08 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
violka171 napisał(a)

Baczność! hi hi
ostatnio od sąsiadeczki wyrzebrałam łogyge dwukolorowej rózy-cudeńko,i tak samo postąpiłam,ciekawość mnie juz zzera
pozdrawiam


O ja cie, ale bedziemy podziwiac Chuchaj na nia i dmuchaj oby sie tylko przyjela
____________________
Bawarka
Anda 20:33, 08 paź 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Kasiek napisał(a)


Masz babo placek...

Dawyck ?

Rohan Obelisk ?

Pomocy, poradzcie

Ewo brakuje mi pod murem koloru, i chce aby byl to ciemny kolor. Mysle o cisie i buku. I to i to nie wchodzi w rachube, mus wybrac





To masz trudny wybór. Oba to Fagus sylvatica. Oba maja ładne ciemne liście. Oba po ok. 20 latach osiągają wysokość 6m. Oba rosną powoli, bo ok. 20-40 cm rocznie. Wysokość końcowa Rohans Obelisk to 7-9m, a Dawyck Purple to 12-15m.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasiek 20:40, 08 paź 2016


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Anda napisał(a)


To masz trudny wybór. Oba to Fagus sylvatica. Oba maja ładne ciemne liście. Oba po ok. 20 latach osiągają wysokość 6m. Oba rosną powoli, bo ok. 20-40 cm rocznie. Wysokość końcowa Rohans Obelisk to 7-9m, a Dawyck Purple to 12-15m.


Hmm...Oba dobrze znosza ciecia i formowanie? Ewa a cis? Co o nim myslisz? Chociaz tendecja jest na buka...
____________________
Bawarka
Basilikum 21:37, 08 paź 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Kasiu a ja jestem pewna, ze przymrozki, byla taka jedna noc w maju, ktora zmrozila mlode listki mojej magnolki, pamietasz jak u mnie na watku z Mala Mi podejrzewalysmy szpeciele? Bylam z tymi listkami u ogrodnika i on powiedzial, ze to przymrozek i ze u niego wszystkie magnolie tak wygldaja. U nas nie ma kasztanow ani orzechow wloskich. Musze sprwdzic w wiosce niedaleko czy oni maja owoce pigwy u mnie nie ma i to tez wlasnie ten majowy przymrozek je zniszczyl.
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies