Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zalążek ogrodu i ja

Pokaż wątki Pokaż posty

Zalążek ogrodu i ja

iwka 14:09, 19 lut 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Ja swoje wielkie świerki cięłam bo przeszkadzały przy wjeździe, ale to była prosta ściana, więc na oko i było ok.

dobrze by było jak byś skrobnęła plan z domem, kierunkami wtedy łatwiej coś doradzić
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Makao_J 14:12, 19 lut 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Tak, żeby coś doradzić trzeba to zobaczyć jak pisze Iwona podaj kierunki geograficzne i plan z domem. A potem się zobaczy.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
gocha 14:15, 19 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
To miejsce jest na zdjęciach,jest to strona południowa.
____________________
Gośka zalążek ogrodu
gocha 14:17, 19 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
Spróbuję coś narysować
____________________
Gośka zalążek ogrodu
MUZA 14:27, 19 lut 2016


Dołączył: 21 gru 2012
Posty: 604
gocha napisał(a)
Witam gorąco i dziękuje za miłe przyjęcie.Nie mogę dodać zdjęć z telefonu,a komputer opanowała świnka pepa i moja 3 letnia córeczka.

Gosiu skąd ja to znam ja też mam trzy letnią córeczkę która uwielbia peppę więc na moim laptopiku świnka peppa a w przerwach ogrodowiskoale teraz pozwalam jej na wszystko bo biedna zachorowała na ospę
____________________
Agnieszka - Ogród MUZY
Flower1 14:33, 19 lut 2016


Dołączył: 12 kwi 2015
Posty: 2278
Witaj Gosiu
____________________
Magda- Wyczaruję ogród*** Wizytówka
gocha 14:55, 19 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
Witam wszystkich jeszcze raz ,tobie Agnieszko współczuję chorej córeczki,ale z doświadczenia wiem,że małe dzieci łagodnie przechodzą ospę,gorzej z tymi większymi.Życzę dużo zdrówka dla was
____________________
Gośka zalążek ogrodu
gocha 15:14, 19 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
tak na szybko odręcznie
____________________
Gośka zalążek ogrodu
katel 08:09, 20 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Cześć! Moja 2,5 letnia Zuzia też jest fanką Pepy - śpi z książeczką o niej .
Jeśli taras jest od południa to drzewa przy nim Ci się przydadzą, bo jak na patelni będziecie. Nie wiem tylko jak w takiej roli sprawdzi się świerk - czy igły się nie będą sypać. Myślę że możecie się z tarasem do świerka dopasować, można je też będzie z czasem podkrzesać. plan musisz dokładniejszy narysować w skali z dokładnie wyrysowanym tarasem i zaznaczonym świerkiem (nawet sam ten kawałek od południa), gdzie ma pień i na ile odstają od niego gałęzie. Bo na tym planie to taras mi wygląda na maluśki taki 2,5 - 3m to moim zdaniem stanowczo za mało jak na taras, chyba że tylko do picia herbatki ma służyć a inne miejsce macie na duży plac ze stółem.
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
gocha 08:49, 20 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
Cześć i witam,taras będzie malutki,nawet nie wiem czy nazywać to taras bo to będzie prawie na ziemi,tylko jakieś płyty.Tak jak jest teraz to zostaje ok.3m do świerka ,myślę go jakoś przyciąć i odchudzić,tylko zastanawiam się nad roślinami między nimi,żeby przysłonić to miejsce,ale nie zasłonić okien.
____________________
Gośka zalążek ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies