Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zalążek ogrodu i ja

Pokaż wątki Pokaż posty

Zalążek ogrodu i ja

gocha 08:52, 20 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
Później wstawię wstępny plan,to może coś doradzisz
____________________
Gośka zalążek ogrodu
katel 13:38, 20 lut 2016


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gosia ja też początkująca jestem , tylko w podstawowych kwestiach mogę coś niecoś podpowiedzieć. Taras pewnie z kostki zrobicie ? My też tak mamy ale przemyślcie jeszcze kwestię wielkości - jaką funkcję będzie u Was taras spełniał, do czego będziecie go używać, będziecie mieli altanę lub jakiś placyk poza nim? Nasz powiększyliśmy w stosunku do tego co w projekcie było i to była bardzo dobra decyzja
(mamy 4,5x6m) a przy niektórych imprezach to nie zaszkodziłoby gdyby jeszcze po metrze więcej miał z każdej strony .
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
gocha 18:44, 20 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
Ja też z chęcią bym powiększyła,ale ta strona domu jest od frontu i zaraz jest ulica,a w tym roku mają robić chodnik(od domu do granicy działki jest 8-9metrów,więc robienie miejsca na porządne posiadówki nie ma sensu)
____________________
Gośka zalążek ogrodu
gocha 18:50, 20 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
Spróbuje na dniach przyciąć jakoś te świerki,zobaczę ile tego miejsca zostanie,chciałabym,żeby zostały zawsze to jakaś zasłona,trzeba tylko coś dodać,bo narazie to placyk z dwoma świerkami.
____________________
Gośka zalążek ogrodu
gocha 21:00, 20 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21


wstępny plan, wszelkie komentarze mile widziane
____________________
Gośka zalążek ogrodu
gocha 21:38, 20 lut 2016


Dołączył: 19 lut 2016
Posty: 21
Jałowce i šwierki i żywopłot grabowy już są cała reszta to moja radosna twórczość.Zastanawiam się czy na tej rabacie z trawami ozdobnymi ,przy jałowcach nie posadzić 2-3 drzew tylko jakich?A co z przedogródkiem co o nim myślicie,czy to ma sens,bo myśle i myślę tylko nic wymyślić nie mogę.Doradzicie coś?:'(
____________________
Gośka zalążek ogrodu
katel 15:31, 19 mar 2017


Dołączył: 27 kwi 2014
Posty: 4174
Gosiu spotkanie w Lublinie się szykuje:
Spotkanie Lubdom Ogród
____________________
Pozdrawiam Kaśka Ogród, mydło i powidło. Wizytówka - Ogród, mydło i powidło
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies