Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miłkowo - sezon 2016-2022

Pokaż wątki Pokaż posty

Miłkowo - sezon 2016-2022

jolanka 16:42, 09 kwi 2018


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16499
Cudniaste te kwitnące głowy Jednak u Ciebie wszystko jest duuużo wcześniej. Pocieszam się tylko tym, że wtedy u mnie będzie tego kwiecia ....
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Gardener27 17:07, 09 kwi 2018


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Irenko u mnie dopiero wiosna się rozkręca a u Ciebie już rośliny letnie w pojemnikach
Mam u siebie dwie katalpy, hodowane od małych sadzonek. Jedną wyprowadziłem na niskie drzewko przez silne cięcie drugą puściłem w samopas. Ta druga osiągnęła imponujące rozmiary, jednak w ubiegłym roku została rozłamana na pół przez wiatry. Obciąłem dość krótko i ciekaw jestem co z niej będzie?
Głów majów niestety nie udało mi się dostać, za Twoją instrukcją pojechałem do sklepu ale niestety nie było ich w Krakowie.
Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Milka 17:20, 09 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
jolanka napisał(a)
Cudniaste te kwitnące głowy Jednak u Ciebie wszystko jest duuużo wcześniej. Pocieszam się tylko tym, że wtedy u mnie będzie tego kwiecia ....

Już w sprzedaży są
U mnie kwitnie do stycznia, kwiecia nie zabraknie
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Milka 17:22, 09 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardener27 napisał(a)
Irenko u mnie dopiero wiosna się rozkręca a u Ciebie już rośliny letnie w pojemnikach
Mam u siebie dwie katalpy, hodowane od małych sadzonek. Jedną wyprowadziłem na niskie drzewko przez silne cięcie drugą puściłem w samopas. Ta druga osiągnęła imponujące rozmiary, jednak w ubiegłym roku została rozłamana na pół przez wiatry. Obciąłem dość krótko i ciekaw jestem co z niej będzie?
Głów majów niestety nie udało mi się dostać, za Twoją instrukcją pojechałem do sklepu ale niestety nie było ich w Krakowie.
Pozdrawiam

Inaczej obsadzam donice, patykami a miejsca na lato letnimi dziś ciepło, to pewnie jak wrócę do domu, znowu nie poznam ogrodu; Przemku, ja katalpy nie mam, to co pokazałam, to paulownia- cesarskie drzewo szczęścia
Ale jestem ciekawa twoich eksperymentów, bo sama je lubię
To jakieś chyba niedobitki na Polskę rzucili, miałam fart
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
hanka_andrus 17:40, 09 kwi 2018


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Podziwiam Was oboje! Taka robota to nie przyjemność, to zapieprz! Ale efekt będzie!

Trzymam kciuki za Wasze zdrowie!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
AgnieszkaW 18:08, 09 kwi 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Irenko, jestem pod wielkim wrażeniem tytanicznej pracy i jej efektów. Buziaki
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Anitka 18:18, 09 kwi 2018


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7775
Giganci pracy. Tylko pogratulować zapału i werwy. Fajnie będzie z tymi cisami. I wiosna jak zwykle u ciebie szaleje.
____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Karolka 18:25, 09 kwi 2018


Dołączył: 12 sie 2014
Posty: 42
Eh... tu tak samo jak u Pani Kasi, można się zachwycać godzinami!
Uwielbiam tą zieleń u was Pani Irenko I jestem zachwycona rozkwitającymi już magnoliami...



Buziaki dla was, jak najserdeczniejsze
Karola :*
____________________
Karola Mamusiowy ogród hortensjowo brzoskwiniowy
oliwka 18:53, 09 kwi 2018


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Masz piękne te sadzonki, juz się cieszę na moje zakupy i jestem przerażona pracą 230 szt zamówione. U mnie na działce wody nie ma, ale wymyśliłam, że pomoczę je przez 2 h w rowie obok działki. To może im pomoże.
Teraz przydałyby się sesja u masażysty dla ciebie i męża ( w ramach przeprosin

I jeszcze pytanie, jak myślisz czy mogę już zdjąć agrowłókninę z miłorzębów ?
Doczytałam w swoim zeszyciku, że pod koniec kwietnia w ub roku było ok 3 stopnie i róża i miłorzeby trochę przymarzły. Buziaki
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
kasiek 19:16, 09 kwi 2018


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Piekne kolory, ja robie starym aparatem póki co więc mam mniej soczyste ale fazę rozwoju mam taką samą - czyli dogoniłam Wrocław
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies