Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Na łące z tujkami i...

Pokaż wątki Pokaż posty

Na łące z tujkami i...

bulionka 08:07, 24 kwi 2016

Dołączył: 03 lis 2015
Posty: 12
Gosiu,
za pożno przeczytałam Twoj post o niekompostowaniu trawy po wertykulacji, juz jest przykryta trawa po koszeniuzdjecie kompostownika dorobie.
wertykulacja zrobiona, trawka pieknie zaczyna nabierac wygladu(poza tym ze pojawily sie na niej mlecze-z czym nie zamierzam walczyc)

pochwale sie jak pieknie zaakwitly mi migdałkiżurawki poniżej to mój nowy nabytek, z czego sie bardzo cieszę

a co do muru postanowiliśmy zalozyc tu matę wiklinową na jego zasłonięcie, co myslicie o tym pomyśle?
____________________
Joasia zaczynam ogród pomożecie?
agnieszka_m 21:46, 04 maj 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Witam Joasiu
Jak ja Ci zazdroszczę takich arealow
Ja ani połowy z tego nie mam
Będą kibicować
A mate wiklinowa możesz obsadzić powojnikami będzie kolorowa ściana
____________________
Mój mały ogródeczek :).
agnieszka_m 21:46, 04 maj 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Śliczne migdałki
____________________
Mój mały ogródeczek :).
czarna_aga 10:40, 16 maj 2016

Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 98
Witaj działka z dużym potencjałem Będę podglądać i ostro kibicować
____________________
MAŁY OGRÓD CZARNEJ AGI
bulionka 15:43, 14 kwi 2019

Dołączył: 03 lis 2015
Posty: 12
Witajcie. Dziś piekna pogoda wiec pomyślałąm sobie że zrobie mała aktualizację Co roku cos dokładam do ogrodu, terez zamierzam zrobic rabatke wokoł altanki oraz pod oknami: Drzewka rosna a wraz z nimi kłopoty Teraz cos zaczyna dziać mi sie z tujkami o czym bede pisac w wątku w chorobami tui. Bede tez planować rabatkę pod oknem gdyby miąl ktoś ochotę pomóc prosze o pomoc bo kiepsko u mnie z wyobrażnia.Pozdrawiam.
____________________
Joasia zaczynam ogród pomożecie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies