Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To wlasnie Ja

Pokaż wątki Pokaż posty

To wlasnie Ja

GosiaSamosia 10:04, 07 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
AAAA i dzisiaj z ogromną radością zauważyłam, że brzozy, które przesadziłam, a mają w pewnym sensie robić za szpaler przy wjeździe na działkę - mają zielone pąki co za radość.
____________________
Gosia To wlasnie Ja
GosiaSamosia 18:51, 07 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Dzisiaj mój M zabrał się za pierwszy etap trawnika Rundap....butelka przeznaczona na powierzchnię conajmniej 0,5 h zużyta na jakieś 250m2 Nie ma to jak pierwsze koty za płoty

Etap I wymarzonego trawnika za nami...a raczej pierwszy etap etapu pierwszego

A taką dzisiaj mieliśmy pogodę
____________________
Gosia To wlasnie Ja
GosiaSamosia 09:52, 12 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Weekend za nami....trochę się napracowaliśmy bo sporo do zrobienia
Mój M przekopał połowę miejsca przygotowanego pod warzywnik, posadziliśmy krzewy owocowe, przekopane i przygotowane do posiania jest w 2/3 miesjce na mini trawnik pod Moją kochaną sosną

No i kolejna rabata ..... mimo, że wiem, że te rabaty w dużej mierze są na stracenie bo przy robieniu elewacji ulegną pewnie zniszczeniu....no ale nie mogę patrzeć na pustą działkę.

Przed domem zrobiłam już sobie kawałek mojego wymarzonego świata
____________________
Gosia To wlasnie Ja
GosiaSamosia 09:58, 12 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Wycinek mojej mini rabaty



2/3 mini trawnika Wszystko póki co mini



Kolejny miły widok dla oka

____________________
Gosia To wlasnie Ja
07_Rene 10:17, 12 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Witaj Gosiu
Piękny masz dom i sporą działką. Możesz poszaleć Pracy dużo, ale widzę pomocnicy już rosną Trzymam kciuki.
Pierwsza rabata będzie przy sośnie? Czy skupiasz się na tych projektach przy domu?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
GosiaSamosia 10:45, 12 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
07_Rene napisał(a)
Witaj Gosiu
Piękny masz dom i sporą działką. Możesz poszaleć Pracy dużo, ale widzę pomocnicy już rosną Trzymam kciuki.
Pierwsza rabata będzie przy sośnie? Czy skupiasz się na tych projektach przy domu?



Witaj Rene

przy sośnie marzy mi się rabata różana obudowana drewnianą ławeczką dookoła drzewa A niżej trawnik ponieważ przed południem jest tu piękne słońce i widok na las a marzy mi się śniadanie i takie poranki na trawie
Rabata przy tarasie będzie jak zrobimy taras Co mam nadzieję wydarzy się niebawem. Udało nam się załatwić deski świerkowe za niecałe 20 zł/m2. Świerk może nie jest zbyt wytrzymały ale na parę lat staczy
____________________
Gosia To wlasnie Ja
KasiaW 10:53, 12 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Witaj Gosiu - sąsiadko
Przychodzę z rewizytą. Masz piękną, dużą działkę. I duże drzewo, którego baardzo Ci zazdroszczę (tak pozytywnie oczywiście). U mnie pustynia, teren zupełnie płaski. Żadnego punktu zaczepienia dlatego postawiliśmy altankę. Mamy gdzie uciec przed słonkiem, no i jest jakaś architektura. Mam nadzieję, że z pomocą Ogrodowiska uda mi się ją ciekawie obsadzić. Liczę także na wsparcie przy tworzeniu reszty ogrodu.

Z przyjemnością będę wspierać, ale jestem zielona, więc zbytnio nie doradzę.

Pozdrawiam cieplutko
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
GosiaSamosia 14:38, 13 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
Kasiu, jak tylko dam radę to postaram się Ci coś podpowiedzieć. Też jestem zielona ale moze coś się uda wymyślić
____________________
Gosia To wlasnie Ja
GosiaSamosia 14:47, 13 kwi 2016


Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 40
A u mnie jak makiem zasiał. Dzisiaj zgodnie z planem mieliśmy siać trawę na mini trawniku.....a z planu póki co przekopane 2/3 trawnika ....


Zamiast tego na działkę wróciły daniele Myślałam, że przecinka lasu w ostatnim miesiącu skutecznie je odstraszyła... Dobrze, że tak się nie stało i jest komu dalej obgryzać nasze drzewka owocowe
____________________
Gosia To wlasnie Ja
KasiaW 15:02, 13 kwi 2016


Dołączył: 13 kwi 2013
Posty: 421
Zaglądam,
do nas na działkę zaglądały sarenki i zające, a nawet kuropatwy przestały nas odwiedzać gdy ogrodziliśmy działkę. Jeszcze brakuje ogrodzenia frontowego, czasami jakiś zajączek się zabłąka.
Pozdrawiam
____________________
Kasia Ogrodowe dylematy Kasi ... pomożecie?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies