Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

eVka 10:17, 28 cze 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakochałam się w tych czosnkach główkowatych, widzę je ostatnio prawie u każdego ona O. i są rewelacyjne. Zamówiłam już nawet w sklepie internetowm doniczki z wyrośniętymi już sadzonkami (choć wiem, że sto razy bardziej opłaca się posadzić cebulki za jesienią) ale teraz chociaż kilka kupię a jesienią dosadzę mnóstwo cebulek.
____________________
alis 10:46, 28 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
malgol napisał(a)
No dziewczyny, nie wiem jak to się stało że to wszystko znalazło się u Izy. jakieś fatum na mnie dzisiaj spadło, najpierw jednym klawiszem internet odlaczylam. Tak skutecznie że eM 1,5 godz naprawial a potem nalozyly mi się strony I wgralo się wszystko do Izy uff, co za dzień

Ale dzięki, że się podobają

Oj tam, oj tam Małgoś Izy ogród pod lasem i Twój pod lasem, więc łatwo się pomylić Ale foty cudniaste. Moje czosnki główkowate w większości ,,pożarte" przez hortensje
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
malgol 11:08, 28 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
la_estrellita napisał(a)
Na pocieszenie powiem, że ja te fotki widzę pierwszy raz ale na pewno nie ostatni . Śliczna niebieska hortka.


Ona nie zawsze taka niebieska, zazwyczaj jest lekko różówa , tzn niektóre kwiatki niebieskawe inne różowe.Uwielbiam ja za ta zmiennośc bo pięknie to wygląda.W tym sezonie bardziej niebieska wyszła...widać więcej glinu się jej dostało
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 11:11, 28 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
alis napisał(a)

Oj tam, oj tam Małgoś Izy ogród pod lasem i Twój pod lasem, więc łatwo się pomylić Ale foty cudniaste. Moje czosnki główkowate w większości ,,pożarte" przez hortensje


Ja to tez mam z tym problem.Plan był taki że sadze pomiędzy anabelkami a czosnki wyrastają ponad białe kule...nie ma szans.Przesadziłam przed hortki
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 11:13, 28 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
effka napisał(a)
Zakochałam się w tych czosnkach główkowatych, widzę je ostatnio prawie u każdego ona O. i są rewelacyjne. Zamówiłam już nawet w sklepie internetowm doniczki z wyrośniętymi już sadzonkami (choć wiem, że sto razy bardziej opłaca się posadzić cebulki za jesienią) ale teraz chociaż kilka kupię a jesienią dosadzę mnóstwo cebulek.

Sadż bo sa superMoje tylko nie chcą stać pionowo i pochylają się do przodu, myslę,że w strone słońca
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 11:14, 28 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
bacowa napisał(a)


Ja też


Ty też?? no szok w jakim wy tempie to forum przeglądacie! nie ma człowiek czasu na pomyłki
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
alis 11:21, 28 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
malgol napisał(a)


Ja to tez mam z tym problem.Plan był taki że sadze pomiędzy anabelkami a czosnki wyrastają ponad białe kule...nie ma szans.Przesadziłam przed hortki

Mój plan był identyczny, ale lipa, nie wyszło. Cebulki wykopywałaś czy nowe sadziłaś?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
malgol 11:34, 28 cze 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Nowe sadziłam bo z tymi małymi to jakas masakra W całym ogrodzie teraz wyrastają mi czosnki główkowate bo wszystkie nieudane kompozycje pozostają a ja próbuje nowych
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
alis 11:50, 28 cze 2018


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Dzięki Gosia, wniosek z tego, że jesienią trzeba spory zapas cebulek zrobić
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
margaretka3 12:04, 28 cze 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Dziewczyny, ale nie róbcie za dużego zapasu, bo ten czosnek się nieźle mnoży i równie nieźle się wysiewa.
Gosiu, ta fioletowa tawułka jak ma na imię?
Hortki obłędne!
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies