Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 08:51, 28 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Juzia_G napisał(a)
NO przy tych Rodkach to faktycznie pusto. Jak nie u Ciebie
Reszta mega ściśnięta! Piękna!!!
bo one niedawno sadzone, przywiezione były ze spotkania u Bogdzi. One kiedyś będą duże (może) ale nim to nastąpi to chyba dosadzę do nich trawkę...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:55, 28 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)
Hortensje już?? No i mamy trzeci biegun ciepła - Wrocław, Rzeszów i Łomża A zachwaszczonego trawnika chyba nie widziałaś - mój się zebrał już po oprysku, ale po upałach nie może... A nawóz nadal się nie rozpuścił mimo ulew...Mus podlewać
Sebek to tylko z daleka tak 'ładnie' wygląda... ileż ja się wcześniej nawyrywałam ręcznie chwaściorów.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:00, 28 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

Nie sądziłam, że wywołam burzę.
Więc podsumowując powiem tylko, ze gdyby nauczyciele się opowiedzieli, że nie chcą prezentów, to rodzice musieliby to uszanować i tyle. Ja dostałam na koniec roku cudowny bukiet kwiatów od całej klasy i piękne życzenia - podziękowania (bez żadnych prezentów i dobrze mi z tym, bynajmniej nie muszę nikomu za nic być wdzięczna). Dzielę się więc bukiecikiem ze wszystkimi mamami aktywistkami (pozwolisz Ana, że tutaj) i cudownych wakacji życzę:


Iwonko nie uważam że to burza powiem tylko że w swojej karierze matki spotkałam się z różnymi nauczycielami i są tacy pasjonaci którym z ogromną radością kupuje się prezent (nie ważne jaki) i tacy którym 'nic się należy'...
piękne kwiaty otrzymałaś
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:03, 28 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Monika76 napisał(a)

Ana podpowiedz mi co stosujesz aby pozbyć się tego paskudztwa z trawnika. Myślę tu o chwastach naturalnie.
wcześniej wyrywałam takim narzędziem fiskarsa wszelkie mlecze, a miałam ich od metra, teraz popryskałam preparatem 'mniszek' czy skutecznie to się okaże, nie wiem czy mogę polecać bo stosowałam po raz pierwszy, dzisiaj będzie pierwsze koszenie po 5 dniach od oprysku.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
zbigniew_gazda 09:15, 28 cze 2014


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11181
Ana daj znać jakie skutki są po oprysku mniszkiem. Też mam tego dziadostwa od metra. A wygląda mi na to ze sąsiadka celowo kosi swoje trawsko z mniszkami kiedy już mają spadochrony. Skutecznie jest rozsiewany u mnie.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Nula 09:29, 28 cze 2014

Dołączył: 31 sie 2013
Posty: 204
Nawet z tymi chwastami(niewidocznymi na zdjęciu)masz prześlicznie
____________________
dorciabe 09:48, 28 cze 2014


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ana ja jestem po pryskaniu trawnika mniszkiem i całe to niepotrzebne dziadostwo wyschło będzie Pani zadowolona
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Juzia 10:58, 28 cze 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39228
ana_art napisał(a)
bo one niedawno sadzone, przywiezione były ze spotkania u Bogdzi. One kiedyś będą duże (może) ale nim to nastąpi to chyba dosadzę do nich trawkę...


Nie może tylko będą
Ja mam miskanty Rotsilber przy Rh, bo mi też pustawo było
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 10:59, 28 cze 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 39228
dorciabe napisał(a)
Ana ja jestem po pryskaniu trawnika mniszkiem i całe to niepotrzebne dziadostwo wyschło będzie Pani zadowolona


Też potwierdzam skuteczność mniszka
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
12:17, 28 cze 2014
Ana czy masz u siebie kalinę ESKIMO?? Kupiłam ja dzisiaj choć nie chciałam, pomyliła mi się z RH polecanym przez Ciebie. No i teraz mam problem bo nie wiem gdzie ja posadzić.
Poradź bo zupełnie nie brałam jej pod uwagę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies