Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Madzenka 06:47, 19 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
O co chodzi z tym aktualnym liderem głosowania? Bo wiesz obejrzałam i dumam i nijak zrozumieć nie mogę...
A niektóre komentarze mnie rozwaliły... Wiesz zaczynam rozumieć dlaczego sławni ludzie są tak samotni i mają depresje, popadają w alkoholizm lub narkomanię.... Nic tylko się zastrzelić...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 08:24, 19 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Marzena2007 napisał(a)
O co chodzi z tym aktualnym liderem głosowania? Bo wiesz obejrzałam i dumam i nijak zrozumieć nie mogę...
A niektóre komentarze mnie rozwaliły... Wiesz zaczynam rozumieć dlaczego sławni ludzie są tak samotni i mają depresje, popadają w alkoholizm lub narkomanię.... Nic tylko się zastrzelić...

Tak jak pisałam wcześniej Juzi każdy ma inne preferencje. Nie uważam, że mój ogród jest ósmym cudem świata ale tragedi nima Konkurs trwa ósmy tydzień i jak widziałam jaki ogród wygrał 4 tydzień to byłam w ciężkim szoku - bez urazy oczywiście
http://www.mojpieknyogrod.pl/konkurs/ogrodnik-doskonaly-2014-galeria-tygodnia-4
...
na szczęście ani sławna ni jestem, ani samotna, czasami jakiś dół mnie dopadnie, z alkoholem umiarkowanie z narkotykami na bakier, będę żyć ... chyba że potwory mnie do zawału doprowadzą
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:28, 19 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
wszystkim głosującym i kibicującym DZIĘKUJĘ!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Selly 08:35, 19 sie 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
ana_art napisał(a)

hahahah dzięki ale nie mam złudzeń


Dziś też nie masz " złudzeń" ?
Przez jedną dobę przybyło ci 70 głosów !
Jeszcze jedna doba i wygrywasz !
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
Selly 08:38, 19 sie 2014


Dołączył: 11 lut 2013
Posty: 1220
Do wszystkich :
Naprawdę można głosować codziennie. Zatem apeluję do wszystkich fanów ogrodu Any , żeby głosując na jej ogród pokazać Polsce, jak wygląda naprawdę piękny ogród !
Idźmy na wybory !
____________________
Jeśli chcesz być człowiekiem szczęśliwym, zostań ogrodnikiem !
ana_art 08:49, 19 sie 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Selly...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
EdytaB 08:57, 19 sie 2014


Dołączył: 26 sty 2012
Posty: 299
Głos oddany
Kamajla 09:10, 19 sie 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
ana_art napisał(a)
rano go zobaczyłam


a ja właśnie przed chwilą wypatrzyłam jeszcze Robaczka

ale jako wierna fanka, głos oddałam na ugór
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Kamajla 09:15, 19 sie 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
ana_art napisał(a)

Tak jak pisałam wcześniej Juzi każdy ma inne preferencje. Nie uważam, że mój ogród jest ósmym cudem świata ale tragedi nima Konkurs trwa ósmy tydzień i jak widziałam jaki ogród wygrał 4 tydzień to byłam w ciężkim szoku - bez urazy oczywiście
http://www.mojpieknyogrod.pl/konkurs/ogrodnik-doskonaly-2014-galeria-tygodnia-4
...
na szczęście ani sławna ni jestem, ani samotna, czasami jakiś dół mnie dopadnie, z alkoholem umiarkowanie z narkotykami na bakier, będę żyć ... chyba że potwory mnie do zawału doprowadzą



preferencje preferencjami... o gustach też się podobno nie dyskutuje... istnieje jednak jeszcze coś takiego jak poczucie estetyki może być zwiewnie i powieewnie, albo nowocześnie, w kwadrat albo w kółko, artystyczny nieład jak ktoś lubi, ale... kiczowi powiedzmy stanowczo nie!
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
Gabrysia_ 09:20, 19 sie 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ania,damy radę już jestes na drugim miejscu
Można głosować dziennie,więc jest nadzieja
A i teraz wiem,że jak sie ma kilka kompów to z każdego można oddać głos,ale trzeba sie zalogować

Buziaki i trzymam kciuki
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies