Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Madzenka 20:14, 27 cze 2015


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Poczekam ciepliwie na fotki
U mnie córka róz nie obetnie... A nawadnianie napraiwłam orzed wyjazdem

Czy jest szansa że u Szmita zakupię szalwię caradonna?.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
annamazur 22:29, 27 cze 2015


Dołączył: 14 wrz 2014
Posty: 30

Ana co ile sadziłaś wszystkie hortensje Limelight oraz jaką masz odległość między żurawkami Georgia peach?

Pozdrawiam
nicol21 11:19, 28 cze 2015


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10302
ana_art napisał(a)
Na fotki trzeba poczekać... Póki co ogrodem zajmuje się mój najstarszy syn żekomo kosi trawnik, obcina róże i przekwitłe pelargonie ( chociaż myślał że to bratki )


Wow, ale super że syn się zajmuje ogrodem! Nawet jeśli myli rośliny to grunt że ma chęć zajęcia się nimi.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Cleo 15:29, 28 cze 2015


Dołączył: 01 sie 2013
Posty: 789
ana_art napisał(a)
Na fotki trzeba poczekać... Póki co ogrodem zajmuje się mój najstarszy syn żekomo kosi trawnik, obcina róże i przekwitłe pelargonie ( chociaż myślał że to bratki )



Oj na taką sytuację to ja sobie muszę jeszcze trochę poczekać.
____________________
Marzenia do spełnienia
ana_art 22:05, 28 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)
Poczekam ciepliwie na fotki
U mnie córka róz nie obetnie... A nawadnianie napraiwłam orzed wyjazdem

Czy jest szansa że u Szmita zakupię szalwię caradonna?.
mówia nie chwal dnia przed zachodem słońca, sie zobaczy
Caradonne kupowałam u nich w tamtym roku, podejrzewam, że będą mieli
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:07, 28 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
annamazur napisał(a)

Ana co ile sadziłaś wszystkie hortensje Limelight oraz jaką masz odległość między żurawkami Georgia peach?

Pozdrawiam
zapewne za gęsto a tak poważnie co 70cm, niektórzy sadzą co metr czy półtora żurawki na oko co 25-30cm
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:07, 28 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
nicol21 napisał(a)

Wow, ale super że syn się zajmuje ogrodem! Nawet jeśli myli rośliny to grunt że ma chęć zajęcia się nimi.
hmmm czy ma chęć nie wiem takie otrzymał zadanie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:08, 28 cze 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Cleo napisał(a)


Oj na taką sytuację to ja sobie muszę jeszcze trochę poczekać.
oj ja też czekałam, aż się doczekałam takie życie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 17:25, 29 cze 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
ana_art napisał(a)
zapewne za gęsto a tak poważnie co 70cm, niektórzy sadzą co metr czy półtora żurawki na oko co 25-30cm


No ale kto Ci zabroni? Jak będziesz miała ochotę, to i co 30cm hortensje posadzisz

PS Żurawki odbijają w nowym miejscu. Mówię im, że Mamusia z Łomży przyjedzie, więc mają się zbierać
Joaska 13:43, 30 cze 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
Anetko uwielbiam Twoje kompozycje, rzadko się udzielam na Twoim wątku , zazwyczaj chłonę piękne zdjęcia ogrodu i zapamiętuje sobie niezawodne kompozycje, ale to połączenie mnie rozbroiło... kosmos i ta żółta turzyca ... mistrzostwo
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies