Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Mixtoorka 23:11, 26 mar 2016


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Piękne dekoracje, bratulki urocze!
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Donia72 13:17, 27 mar 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Anetko, zdrowych i pogodnych świąt Ci życzę
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Madzenka 22:05, 27 mar 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Wendy79 napisał(a)
Jejku, Wy piszecie, że sucho i podlewacie, a u mnie tak mokro, że prawie nic zrobić nie można. Czekam, na kilka suchych dni, żeby ruszyć z robotą, bo warzywnik wzywa, a po Świętach mam urlop.


Miałam to samo napisac. Przestało padać na święta... Z Promanalem teraz nie bedę bigać!!,
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
IzaS 21:45, 29 mar 2016

Dołączył: 08 maj 2013
Posty: 41

Anetko dołączam do twojego fanklubu, wygłaszających ochy i achy nad twoim dziełem.
Ogród przepiękny, idealny
Ja jestem na początku swojej przygody z ogrodem, co prawda mam go od kilku lat ale te kilka przypadkowych krzaczków ogrodem nazwać nijak nie można. Teraz jestem bogadsza o wiedzę z twojego wątku, przeszłam prawie cały, został mi jeszcze ostatni sezon 2015
Wiele rzeczy notuje i nie ukrywam że będę zgapiać
Mam nadzieję ze będę mogła otrzymywać rady od ciebie i innych osób z ogrodowiska, ale to raczej pytanie retoryczne bo widziałam ze są tu same uprzejme i pomocne osoby
Nie chciałabym żeby zabrzmiało to niezręcznie ale zaryzykuje - czytałam że w poprzednich sezonach rozdawałaś patyczki hortensji, jeżeli będziesz dysponowała w tym jakimiś sadzonkami, patyczkami hortensji, trawy red baron itd to ja bardzo, bardzo bym o takowe prosiła, rzecz jasna zwróciłabym wszelkie koszty.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Wymarzony ogród Izy
MirellaB 22:36, 29 mar 2016


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ana w wizytówce 2 i 7 zdjęcie masz takie same
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
marzena_p 09:35, 30 mar 2016


Dołączył: 02 sie 2013
Posty: 412
Rododendrony u ciebie dostały już nawóz dolistny ?
____________________
Marzenamarzenie o pięknym ogrodzie
ana_art 09:45, 30 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Moniq napisał(a)
Aniu piękne ozdoby.

Wertykulowałaś już trawnik?

tak, zwertykulowany w tygodniu przedświątecznym.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:47, 30 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Madzenka napisał(a)


Miałam to samo napisac. Przestało padać na święta... Z Promanalem teraz nie bedę bigać!!,
dlatego nie lubię wywoływać wilka z lasu teraz bym pobiegała z promanalem a nie mogę bo pada
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:48, 30 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
IzaS napisał(a)

Anetko dołączam do twojego fanklubu, wygłaszających ochy i achy nad twoim dziełem.
Ogród przepiękny, idealny
Ja jestem na początku swojej przygody z ogrodem, co prawda mam go od kilku lat ale te kilka przypadkowych krzaczków ogrodem nazwać nijak nie można. Teraz jestem bogadsza o wiedzę z twojego wątku, przeszłam prawie cały, został mi jeszcze ostatni sezon 2015
Wiele rzeczy notuje i nie ukrywam że będę zgapiać
Mam nadzieję ze będę mogła otrzymywać rady od ciebie i innych osób z ogrodowiska, ale to raczej pytanie retoryczne bo widziałam ze są tu same uprzejme i pomocne osoby
Nie chciałabym żeby zabrzmiało to niezręcznie ale zaryzykuje - czytałam że w poprzednich sezonach rozdawałaś patyczki hortensji, jeżeli będziesz dysponowała w tym jakimiś sadzonkami, patyczkami hortensji, trawy red baron itd to ja bardzo, bardzo bym o takowe prosiła, rzecz jasna zwróciłabym wszelkie koszty.
Pozdrawiam serdecznie

witaj, miło Cię gościć :0 jeśli tylko coś Ci pasuje i masz ochotę, zgapiaj
Hortensji jeszcze nie cięłam, ale w tym tygodniu ciachnę. Więc jeśli chcesz to wyślij adres do wysyłki na pw
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 09:49, 30 mar 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
MirellaB napisał(a)
Ana w wizytówce 2 i 7 zdjęcie masz takie same
już nie dzięki!
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies