Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 20:43, 21 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dominika_ napisał(a)
Witaj Ano, siedzę u Ciebie już od wczoraj w ogrodzie i wzdycham sobie, nie obrazisz się, jak posiedzę do jutra
siedź sobie tylko nie wiem czy to będzie przyjemne bo nie dość ze ciemno to jeszcze leje
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:46, 21 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Będziecie się śmiać...
Wróciłam z wakacji i co robię? Planuje narty...
i mam zagwozdkę jaki kierunek wybrać dla początkującej brygady i lekko śmigającego deskarza
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 21:13, 21 sie 2016


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Przyjedź do Poznania mamy tu mały sztuczny stok do nauki dla Chłopaków, a Ty będziesz siedzieć u mnie
dominika_ 21:45, 21 sie 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
To podaj parasol. Polecam białkę tatrzańska, na kotelnicy są stoki dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Sebek 22:33, 21 sie 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
ana_art napisał(a)
Będziecie się śmiać...
Wróciłam z wakacji i co robię? Planuje narty...
i mam zagwozdkę jaki kierunek wybrać dla początkującej brygady i lekko śmigającego deskarza


Ze juz zima?
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 22:40, 21 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Zielona napisał(a)
Przyjedź do Poznania mamy tu mały sztuczny stok do nauki dla Chłopaków, a Ty będziesz siedzieć u mnie
kochana takowy to ja mam 4km od siebie obawiam się że chłopakom nie wystarczy
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:42, 21 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dominika_ napisał(a)
To podaj parasol. Polecam białkę tatrzańska, na kotelnicy są stoki dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych
kotelnice obcykaliśmy trzy sezony. Mi by wystarczyła, ale najstarszy się nudził. Pomijam gigantyczne kolejki do kolejek
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 22:47, 21 sie 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek napisał(a)


Ze juz zima?
może jeszcze nie zima (jedną vanilkę mam w pąkach licho wie dlaczego) ale koniec wakacji, koniec lata więc trzeba się za feriami rozejrzeć. Trzy lata temu bym wyśmiała gdyby mi ktos powiedział że na początku września będę ferie zimowe i narty rezerwować. W tamtym roku zrobiłam rezerwacje 10.09...i już pokoi nie było rodzinnych czyli takich jak chciałam dla naszej ferajny (my jesteśmy niestatystyczni) ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
asiak 06:33, 22 sie 2016


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Oj, to fakt, że już koniec lata Jeszcze dobrze się nie rozbujało, a już zaraz jesień...
____________________
AsiaDziałeczka Asi
BasiaLT 09:05, 22 sie 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
A mnie taka szybka rezerwacja wcale nie dziwi. Mam znajomych, którzy wszelkie wypady planują z rocznym wyprzedzeniem i mają zawsze fajne super miejsce po dobrej cenie. Czyli warto.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies