Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Coś jeszcze, coś więcej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Coś jeszcze, coś więcej...

Sebek 00:52, 26 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Czas zacząć kolejny - tym razem trzeci rozdział opowieści o moim ogrodzie

Moje poprzednie wątki można znaleźć tutaj
http://www.ogrodowisko.pl/watek/378-u-sebka-czyli-ogrodowe-rewolucje-czas-zaczac
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1724-u-sebka-czyli-ogrodowych-rewolucji-ciag-dalszy

Setki rozważań, tysiące zdjęć i jeszcze więcej słów - zapisanych pod wpływem chwili lub w bardziej przemyślany sposób
Odkąd jestem tutaj wiele się zmieniło Ogród zmienia się nieustannie wraz ze mną - jednak powodem tych zmian nie są obrazki pięknych zestawień roślin. Główną inspiracją i motorem do działania są dla mnie ludzie
Dlatego na samym początku chciałem podziękować Ci Danusiu za stworzenie tego miejsca. Dziękuję Ci za całość wiedzy, którą się z nami dzielisz, za podjęty trud prowadzenia tak dużego forum. Wkładasz w to miejsce całe serce i duszę, a dzięki temu polskie ogrody wypiękniały - nie tylko mój, ale wszystkich forumowiczów - bez wyjątku

Chciałem również podziękować wszystkim moim podglądaczom Tym, których znam osobiście i tym, do których docieram tylko poprzez ekran Bez Was ten wątek nie miałby sensu Spędzam z Wami niemal każdy dzień i nie wyobrażam sobie, żeby mogło być inaczej

Ogród po wielu latach zaczyna dojrzewać - kto wie, może to już koniec rewolucji? Koniec totalnych przeróbek i sponiewierania się z łopatą? A może wydobędę z ogrodu coś jeszcze? Coś więcej? Zapraszam







____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
waldek727 01:38, 26 paź 2015


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Życzę Ci Sebastian, aby w nowym rozdziale Twojego ogrodowego pamiętnika było równie merytorycznie co i towarzysko tak, jak to bywało w poprzednich wątkach. Twój dojrzały ogród może już być inspiracją dla innych, a Twoja determinacja w dążeniu do celu wyznacznikiem tego, że to również czas tworzy wspaniałe ogrody.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Gocha 02:01, 26 paź 2015


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Sebastianie zgłaszam ochotę obserwowania Twojego kolejnego wątku i wszystkiego dobrego
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
06:02, 26 paź 2015
czyli zwiekszasz areał? ...skoro coś więcej masz w planach
agnieszka_m 06:21, 26 paź 2015


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Witam się w nowym wątku wcześniejszych nie śledziłam ale ich nadrobię
Powodzenia w nowym rozdziale,
____________________
Mój mały ogródeczek :).
nawigatorka 07:17, 26 paź 2015


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Ciesze sie Sebku ze Cie poznalam bo jestes niezwykle barwna i potrzebną tu Osoba.zapisuje sie do ogrona "podgladaczy"
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
siakowa 07:23, 26 paź 2015


Dołączył: 23 lip 2014
Posty: 17658
sie i ja melduje
____________________
Małymi krokami bo własnymi ręcami... :) *** Wizytówka
Gardenarium 07:49, 26 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77303
Witaj Sebku w nowym wątku i oczywiście biegnę szybko podziękować za słowa pod moim adresem Liczę, że rozprzestrzenisz się w stronę warzywnika, masz jeszcze potencjał To coś więcej...będzie kolejnym kawałkiem Twojego pięknego ogrodu.
Będę oczywiście wspierać
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
07_Rene 08:07, 26 paź 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Sebek, cieszę się, że mimo zrewolucjonizowania swojego ogrodu, nadal jesteś na forum, dzielisz się swoim doświadczeniem i dobrym humorem
W Twoich wątkach widać jaką przebyłeś drogę. Pięknie jest u Ciebie
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
AsiaK_Z 08:52, 26 paź 2015


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Melduję się w nowym wątku będę zaglądać i czasem coś skrobnę
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies