Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

ana_art 12:24, 20 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
inka74 napisał(a)
Anetko u ciebie jest krwawnik z hortensją?? Bardzo fajnie to połączenie wygląda. Ech, śliczny cały ogród. Do artykułu wracam co chwila. Wkurzałam się bo tej gazety nie mogłam nigdzie u mnie na wsi dostać. Mega zaskoczenie jak przeczytałam jak zrobiliście ciurkadełko. Super pomysł!

Chciałabym się podpytać ile ty sądzisz cebulek tulipanów w to miejsce przy placu zabaw gdzie masz teraz jeżówki i jak długie ono jest. Mam prostą 5 metrową rabatę o szerokości 60 cm z różami i chciałabym na wiosnę zrobić taki pas tulipanowy. Kupiłam 200 sztuk i się zastanawiam czy nie za mało...
tam jest chyba 8 metrów, napewno cebul jest więcej niż 200
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 12:32, 20 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kokesz napisał(a)

Wiem, że ma nowy wątek ale w poprzednim, podczas tworzenia ogrodu, było dużo cennych dla mnie informacji, do których często wracałam, a których nie zdążyłam zapisać (nazwy roślin, kompozycje w ogrodzie)
Marta pewnie miała swoje powody, dla których zamknęła tamten wątek...
umówmy się że u Marty była mega burza mózgów, wiele osób dodawało swoje piec groszy przy tworzeniu. Sama mam folder ze zdjęciami i nanoszonymi "projektami" chociażby ta znienawidzona rabata przy wjeździe gdzie malowałam nieudolnie brzozy, hortensje, trawy i żurawki na ogrodowisku dzisiaj nie ma po tym juz śladu, jest za to gotowy ogród zrobiony tymi rękami tą głową bez pomocy innych
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 12:34, 20 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kokesz napisał(a)
Anetko, pięknie wyglądają hortki z liatrą
Ja początkujący ogrodnik, posadziłam liatry za hortensją efektu brak
Hortensje je pożarły
nie martw się , kiedyś posadziłam czosnku Krzysztofa za miskantem gracilimus tylko ja wiem ze tam rośnie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
13:27, 20 sie 2017
Aneta kocham Cię za chwasty
Johanka77 14:20, 20 sie 2017


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Kokesz napisał(a)
Anetko, pięknie wyglądają hortki z liatrą
Ja początkujący ogrodnik, posadziłam liatry za hortensją efektu brak
Hortensje je pożarły


Mam to samo

U mnie liatra za mozgą
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
ana_art 19:57, 20 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
rozwinęły się chociaż zapłakane



____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 20:45, 20 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Kaska napisał(a)
Aneta kocham Cię za chwasty
miło wiedzieć ze tak nie wiele potrzeba
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
SlonecznyOgrod 21:29, 20 sie 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Piękny Twój ogród jest.
Ile Ty masz tych hortensji?
Mam hortensję nn, która różowieje i widzę u Ciebie to samo na vanilkach, to pewnie będę miała vanilkę właśnie. Jest piękna nawet nie myślałam , ale na tym etapie biel i róż super wyglądają nawet z daleka
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kasia73 23:00, 20 sie 2017


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
ana_art napisał(a)
...na ogrodowisku dzisiaj nie ma po tym juz śladu, jest za to gotowy ogród zrobiony tymi rękami tą głową bez pomocy innych


Pewnie zostanę za to zjedzona trudno, ale tak dręczy mnie to od jakiegoś czasu- myślę, że na Ogrodowisku pojawiają się ludzie nazwijmy to interesowni, to słowo najlepiej oddaje istotę sprawy.

07:37, 21 sie 2017
ana_art napisał(a)
zawsze kibicowałam Marcie i z przykrością muszę wrócić do Twojego komentarza... Oczywiście bardzo żałuje że Marta " zrezygnowala z ogrodowiska. Bo bardzo lubiłam jej widzenie świata...do dzisiaj nie dziwiłam się dlaczego, tymbardziej że znałam jej "stanowisko i powody" ... Niektorzy mają szanse oglądaj jej ogród na innym portalu, gdzie publikuje codziennie kilka postów ze zdjęciami. Doskonale pamietam jej początki na ogrodowisku w 2013 i do dzisiaj mam w oczach pierwszy kadr z jej ogrodu. Trawnik a w nim drzewo obsadzone z jednej strony konwalnikiem a z drugiej red baronem. wczoraj wyraziłam swój zachwyt nad tym jak olbrzymią metamorfozę przeszedł jej ogród dzięki ogrodowisku od tego symbolicznego drzewa do tego co ma teraz. I komentarz został przez Martę usunięty... dlaczego ? Nie wiem i chyba nue chce wnikać dlaczego zawiodłam się bardzo... Nie kwestionuje jej pracy i zaangażowania w tworzenie ogrodu ale uważam za " nieuczciwe" to że "ukrywa" jak i dzięki komu/czemu ma tak jak ma....


przeczytałam twój wpis u Marty teraz tu ...

może postanowiła się wyrzec własnej tożsamości ogrodowej ....wiesz są ludzie którzy nie chcą pamiętać skąd pochodzą i kim są ich rodzice ....ciężka sprawa choć pamiętam obszerne wpisy Marty w wątku bukszpanowych w którymi to wspierała Danusię w słabych momentach jej życia forumowego.....nie wiem co mysleć o tamtych wpisach


Aneto dzis forum się wypustoszyło ....nawet Danusia fotek swojego ogrodu nie pokazuje o realizacjach które ściagały rzesze ogladaczy juz dawno zapomnielismy ....niby ładnie to w swoim wątku mi wytłumaczyła ...ale jakiej wymówki by nie napisać ...nie mam jej na forum ...jest w tle ...a to nie to samo tak wiec trudno sie dziwić że inni forumowicze zaczęli zyć w ogrodzie i w świecie realnym spędzać wolny czas albo zmienili portale na tzw "niezalezne" gdzie nie musza bywać u innych z rewizytami i sie tłumaczyc ...wystarczy klik i problem znikł.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies