Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Iwk4 07:59, 21 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
ana_art napisał(a)


piękny łan jeżówkowy.
Co to za odmiana?
Anna, najpierw sadzilas jeżówki, czy tulipany? Bo pamiętam ze tulipany są tam gęsto ...
____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 08:08, 21 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
eee_taam napisał
Aneto dzis forum się wypustoszyło ....nawet Danusia fotek swojego ogrodu nie pokazuje o realizacjach które ściagały rzesze ogladaczy juz dawno zapomnielismy ....niby ładnie to w swoim wątku mi wytłumaczyła ...ale jakiej wymówki by nie napisać ...nie mam jej na forum ...jest w tle ...a to nie to samo tak wiec trudno sie dziwić że inni forumowicze zaczęli zyć w ogrodzie i w świecie realnym spędzać wolny czas albo zmienili portale na tzw "niezalezne" gdzie nie musza bywać u innych z rewizytami i sie tłumaczyc ...wystarczy klik i problem znikł.

Bardzo dużo smutnej prawdy w tym jest. To już nie to samo forum, niestety.
____________________
Ogródek Iwony II
ana_art 08:46, 21 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Iwk4 napisał(a)

piękny łan jeżówkowy.
Co to za odmiana?
Anna, najpierw sadzilas jeżówki, czy tulipany? Bo pamiętam ze tulipany są tam gęsto ...
Iwonko jezowki rosną tutaj juz 3 lata , były pierwsze ,) nie mam pewności co do odmiany ale obstawiam souther bella
tutaj lipiec 2015
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 08:53, 21 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
SlonecznyOgrod napisał(a)
Piękny Twój ogród jest.
Ile Ty masz tych hortensji?
Mam hortensję nn, która różowieje i widzę u Ciebie to samo na vanilkach, to pewnie będę miała vanilkę właśnie. Jest piękna nawet nie myślałam , ale na tym etapie biel i róż super wyglądają nawet z daleka
hortensji mam sporo uważam ze ogród bez hortensji to nie ogród jeśli chodzi i odmianę to jedt duże prawdopodobieństwo ze to banilla chociaż sa tez inne odmiany różowiejące:€
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
TeresaK 12:47, 21 sie 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Już mnie nie ma
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
Pszczelarnia 13:32, 21 sie 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ana, zachwycają mnie kwiaty u Ciebie. Bo są tak pięknie wkomponowane w szkielet, jeżówki i krwawnik nawet. Powojniki i róże.


Jak ogród dorosły to da sobie radę. Ale fakt wymaga jednak systematyczności.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
ana_art 14:18, 21 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
TeresaK napisał(a)


Na IG znalazłam też Twój ogród. Pokazujesz go i ani słowem nie wspominasz, że powstał dzięki projektowi Danusi i pomocy forumowiczów z Ogrodowiska... Hmmmm... Dlaczego???



wiesz Teresko chyba źle zinterpretowałaś moje słowa i moje intencje... nawet jak wygrywałam konkursy jak to powiedziałaś za sprawą ogrodowiska to zawsze byłam szczera i pisałam że miałam projekt który z róznych powodów pozmieniałam, pisałam również że dzięki forum właśnie nastąpiły zmiany w tym projekcie, a jak redakcja jednej z gazet okroiła moją wypowiedź miałam żal że moje słowa zostały przeinaczone i wklejałam moja oryginalną wypowiedź... myślę ze nie o to chodzi by jak w AA swoją każdą wypowiedź zaczynać "dzeńdobry nazywam się Ana i stworzyłam ogród dzięki ogrodowisku"
Martę bardzo lubię, wielokrotnie to tutaj mówiłam, przegadałam z nią wieeele godzin, jestem wstanie wyczuć jej tembr głosu czytając to co piszę... wiem co przeszła, ona wie co ja przeszłam... od pierwszych godzin na forum kibicowałam jej i ona doskonale o tym wiedziała... zatem tak jak napisałam powyżej nie musi każdego swojego postu zaczynać jak ten przytoczony członek AA. Zaskoczyła mnie jej postawa po tym jak skomentowałam jej post. Bardzo żałuję że go nie skopiowałam żeby mieć dowód na to że nic złego tam nie napisałam bo ktoś mi zażucił że ewnie nie był życzliwy... sens wypowiedzi był taki że pamiętam jej ogród z ogrodowiska z przed lat gdy zaczynała, że pamiętam kadr z drzewem i red baronem i że teraz ogród prezentuje się pięknie... czy w takich słowach jest coś kompromitującego? Kilka razy z niedowierzaniem sprawdzałam ten post gdy zobaczyłam ze komentarz znikł. Nawet nie wiedziałam ze jest opcja usuń... z przykrością napisałam kolejny w stylu ze szkoda że usunęła mój komentarz bo to pokazuje początkujacym że każdy jest wstanie osiągnąć taki efekt... ten też znikł chociaz juz mnie to tak nie ruszyło. Później zauwazyłam że jakieś 3 godziny później ktos pod tym samym postem napisał komentarz o początkach na ogrodowisku i ten komentarz został... Jeżeli uważasz że to był atak na Marte to masz prawo do takiej oceny... ale to Twój punkt widzenia...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 14:21, 21 sie 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Pszczelarnia napisał(a)
Ana, zachwycają mnie kwiaty u Ciebie. Bo są tak pięknie wkomponowane w szkielet, jeżówki i krwawnik nawet. Powojniki i róże.


Jak ogród dorosły to da sobie radę. Ale fakt wymaga jednak systematyczności.
Dzięki Ewa, a wiesz że te krwawniki to mozna powiedzieć że dzieki Tobie, bo luię Twój sielski klimat. A ostatnio się śmiałam sama z siebie bo jak biegam przez pola to tam w rowach kwitną teraz takie ładne różowe kwiatki i dumałam jak je przenieść do siebie
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
TeresaK 14:39, 21 sie 2017


Dołączył: 09 paź 2016
Posty: 496
Ana_art, eee_tam Przepraszam
____________________
Jak to wszystko ogarnąć ?
14:44, 21 sie 2017
TeresaK napisał(a)


Na IG znalazłam też Twój ogród. Pokazujesz go i ani słowem nie wspominasz, że powstał dzięki projektowi Danusi i pomocy forumowiczów z Ogrodowiska... Hmmmm... Dlaczego???





myślisz Teresko, że twoje szpileczki sa komukolwiek tutaj potrzebne?

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies