Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

justi 08:55, 31 maj 2013


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
A może to drzewko: Wiąz holenderski 'Wredei'
Ana czy Ty wykopujesz cebule tulipanów?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Juzia 10:16, 31 maj 2013


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38836
Też jestem za buczkiem...mniam
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
reni 11:41, 31 maj 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 2793
Ana widoczki super, a czosnki na tle zieleni wyglądają bajecznie..no i masz pierwszy pąk róży ja czekam na swoje, pozdrawiam
____________________
Ogród... reni
ana_art 23:03, 31 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dzięki za wszystkie głosy. Brzozy już mam więc odpada. Kiedyś myślałam o buku dawyck Gold lub miłorzębie, podoba mi się też grujecznik ale tam słońce, a wyczytałam że on słońca nie lubi. Czytałam że wiąz choruje a ja nie chce probemu. To drzewko byłoby przy domku dziecięcym czyli 60cm niżej niż świerk i śliwa (liczę że się rozrośnie wówczas da cień) i jakies dwa metry dalej. Jako że śliwa jest "czerwona" potrzebuje tam jasnego akcentu. Zgodnie z projektem mam do posadzenia jeszcze jedno drzewo ambrowca na wysokści brzóz. Cały czas bije się z myślami Narazie skłaniam się ku bukowi i miłorzębowi, zobaczymy co uda mi się zakupić.
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:06, 31 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Wieloszka napisał(a)
Uwielbiam jak dajesz fotki - z każdej strony cudnie, nie trzeba kombinować z omijaniem niefotogenicznych miejsc jak u mnie
Złote drzewo - klon "Odessanum" (mijam jednego w drodze do pracy - cały rok jest cudownie złoto-limonkowy) albo buk "dawyck Gold" ale podobno zielenieje na lato, choć i tak jest to jasny odcień zieleni. Przede wszystkim ma wąski pokrój więc zmieści się tam, gdzie chcesz go wcisnąć

Aga uwierz, że muszę się nakombinować by pokazywać jak najmniej niebieskich rur, bajzlownika przy rózanej rabacie i pc, rowerów, zabawek które się walają wszędzie...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:07, 31 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
justi napisał(a)
A może to drzewko: Wiąz holenderski 'Wredei'
Ana czy Ty wykopujesz cebule tulipanów?

Justynko chyba tylko w koszmarch sennych w realu nie dałabym rady...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Evchen 23:11, 31 maj 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
ana_art napisał(a)
dzięki za wszystkie głosy. Brzozy już mam więc odpada. Kiedyś myślałam o buku dawyck Gold lub miłorzębie, podoba mi się też grujecznik ale tam słońce, a wyczytałam że on słońca nie lubi. Czytałam że wiąz choruje a ja nie chce probemu. To drzewko byłoby przy domku dziecięcym czyli 60cm niżej niż świerk i śliwa (liczę że się rozrośnie wówczas da cień) i jakies dwa metry dalej. Jako że śliwa jest "czerwona" potrzebuje tam jasnego akcentu. Zgodnie z projektem mam do posadzenia jeszcze jedno drzewo ambrowca na wysokści brzóz. Cały czas bije się z myślami Narazie skłaniam się ku bukowi i miłorzębowi, zobaczymy co uda mi się zakupić.

Aniu, a masz już ambrowca?... zastanawiam się właśnie nad większym drzewem na środek rabaty..
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Sebek 23:21, 31 maj 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Kto by pomyślał, że róże z tulipanami będą razem kwitnąć Świat się przekręca....
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
ana_art 23:22, 31 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nie mam ambrowca (jeszcze) mam go w projekcie mniej więcej w tym miejscu
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 23:27, 31 maj 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Sebek tulipanów już nie mam noooo moze jeszcze z 6szt ostatnich, ale jutro ich główki pójdą na kompost bo już kiepsko wyglądają
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies