Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Any ogród mały czyli wygrana walka z ugorem

Madzenka 22:46, 21 paź 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu ja moim zapodałam nawóż jesienny , podleję je jednak z raz siarczanem potasu. Niedalej jak dwa tygodnie temu nasypałam pod rh wraz magnezem...
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
ana_art 07:45, 22 paź 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
w tamtym roku było troszkę później zanim 'wziełam' się za potas i dlatego odpuściłam. Te buksy były sadzone wiosną więc trochę odchorowały. W tym roku dostały jesienny ze 3 tygodnie temu, no i cały sezon były odżywiane. W tym tygodniu jeszcze ładna pogoda szczególnie na połódniu, ale od przyszłego tygodnia zapowiadają spore ochłodzenie. Wydaje mi się, że podlanie teraz tak tylko troszkę raczej nie pomoże... W tamtym roku bardzo mnie te rude buksy denerwowały ale zacisnełam zęby w obawie że je zniszcze W tym roku już mi przymroziło przyrosty które po lipcowym cięciu nie zdrewniały
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 08:11, 22 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Dziękuję, Pani P'sor Zacznę w takim razie dopieszczać swoje wiosną. Chociaż u nas ma być dzisiaj 19 stopni! Aż żałuję, że nie mam czego wsadzać... mimo, że w szkółkach zaczęły się przeceny, to niestety domowa kasa świeci pustkami. BUUUUU...
ana_art 08:26, 22 paź 2013


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
dzisiaj mówili w tv że taka pogoda ma sie utrzymać do konca tygodnia, apotem ma przyjść ochłodzenie. U nas rewelacji nie ma pogodowych wczoraj 12st w południe było...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Zielona 21:30, 22 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Aneta- u nas dzisiaj było 21 stopni! Biegałam w balerinach założonych na bose stopy. Niech to trwa!!! I niech dotrze do Łomży
Nati 09:49, 23 paź 2013


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
pięknie u ciebie trochę pospacerowałam, limki dorodne cudne!! wszystko super dograne przy okazji szukam pomocy na w moich skromnych progach

widok małego miejsca do obsadzenia obecnie jest tam wszystko planowo ma być duża lime light kulki z bukszpanu i lime marmalade na obwódkę ( przepraszam zagapione z Twojego ogrodu) ale pomyslałm że jest to pierwsze miejsce przed domem które powinno przyciągać wzrok np. duży świerk brewera chociaż on po latach będzie chyba za duży albo zimozielone drzewko jakieś ciekawe bo tymi charakteryzuje się mój ogródek , bonsai duży byłby fajny ale nie doczekam się go zanim urośnie a na gotowy mnie nie stać albo ciekawe liściaste pomóż proszę bo szukam zmian chyba że limki tutaj będą super


eda napisał(a)
drewno drewno dodaje uroku


____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
anna_pisalska 22:41, 23 paź 2013


Dołączył: 10 gru 2012
Posty: 380
Hejka, czytam że choróbska u Ciebie szalały na całego. Mam nadzieję, że już dobrze, Ja tonę w liściach Powinnam się przyzwyczaić Pozdrówka
____________________
Ania - Ogród na górce
Zielona 08:19, 24 paź 2013


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Czwartkowe "Dzień Dobry"
dorciabe 09:03, 24 paź 2013


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Ania gdzie posadziłaś tzn ukryłaś krokusy? Co z Twojego doświadczenia dobrze je maskuje jak przekwitną?
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Milka 17:56, 24 paź 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
U królowej tulipanów podejrzana cisza, Aniu, dalej sadzisz?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies