Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Tonący w bieli

Pokaż wątki Pokaż posty

Tonący w bieli

czeresniowap... 09:56, 22 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
aniasmyk napisał(a)
Blyxa
Tak mamy elektryczną. Są plusy i minusy. Najbardziej przeszkadza mi kabel. Myślę o akumulatorowej bo taka byłaby idealna

Dziołszki powiedzcie mi o jaki kał chodzi bo chyba nie nadążam

hi o ptasi kał pewnie chodzi ten co autem go wiozłaś
A co do kosiarki to mam spalinowa i bym nie zamieniła , a akumulatorową mam podkosiarkę i nożyce do ciecia, fakt ze lekkie, ale mimo tego ze mam po 2 zapasowe baterie do nich, nie zawsze jestem w stanie cały ogródek na raz oblecieć , po 2 godz pracy siadają i znów pare godz. trzeba ładować. Moim skromnym zdaniem spalinowa najlepsza kosiarka jest
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
aniasmyk 10:16, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
No tak ale ta brnzyna, oleje, przeglądy... ciężka, nie dociera w moje zakamarki. Wolałabym lekką bez kabla
____________________
Ania Tonący w bieli
aniasmyk 10:17, 22 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
A ta kupa to po nocach mi się śni
____________________
Ania Tonący w bieli
czeresniowap... 10:27, 22 lip 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 205
hi ,hi ale masz gówniane sny
Pewnie teraz są już lepsze te akumulatorowe i dłużej bateria trzyma , wiec na pewno znajdziesz jakąś idealna dla siebie , ja swoje kupiłam z 5-6 lat temu.
Pomidorki palce lizać
____________________
Ania Jestem sobie ogrodniczka hop sa, sa
_Martini_ 15:07, 22 lip 2016


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
aniasmyk napisał(a)

Dziołszki powiedzcie mi o jaki kał chodzi bo chyba nie nadążam

Bo Blyxa pogubiła literki i tak mi się brzydko skojarzyło

Cudne ujęcia! Konsekwencja kolorystyczna
No i nie rozumialam kiedyś zachwytów nad liliami, a tymczasem zaczynam je podziwiac u innych
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Basilikum 18:55, 22 lip 2016


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
aniasmyk napisał(a)


Na szybciora przeleciałam zdjęcia bo czasu brak. Hortki magiczne, ale nigdzie nie widziałam Twoich zaqpów?

na 506 stronie dalam linki do moic hortek. Tych moich konkretnie jeszcze nie sfotogrfowalam, bo nie posadzone

ale masz super siostrzenca piekny prezent Wam dal
a ta poranna kawe bym wypila. Az mi sie zamarzyla kawa w ogrodzie
jeszcze 5 dni pracy i urlop
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
sylwik69 21:14, 22 lip 2016


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Ale Wam warzywa obrodziły no no,szklarnia to szklarnia!U mnie w skrzyniach dopiero zawiązki pomidorów i ogórków.Fantastycznie radzisz sobie z aranzacjami ogrodu,możesz być dumna z siebie!!!
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
blyxa 22:06, 23 lip 2016


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1096
_Martini_ napisał(a)

Sorki, ale z kałem to też bym nie chciała walczyć

Nawet nie wiedziałam, że taką fajną literówkę zrobiłam
Oj walka z kałem to już byłaby masakra

aniasmyk napisał(a)
No tak ale ta brnzyna, oleje, przeglądy... ciężka, nie dociera w moje zakamarki. Wolałabym lekką bez kabla

Co do kosiarki - to dla mnie dolanie benzyny to żaden problem. Odkręcasz, lejesz, zakręcasz Jak kanister pusty to wkłada się mężowi do samochodu, aby przy okazji tankowania napełnił
W życiu nie robiłam żadnej kosiarce przeglądu. Wiadomo po sezonie trzeba wyczyścić, naostrzyć - ale to z każdą się robi.
Fakt, ze cięższa, ale łuków nie masz więc spokojnie możesz sobie kupić z napędem - wtedy jest lżej.
Mam kosiarkę spalinową, podkaszarkę z akumulatorem i podkaszarkę żyłkową na kablu. Dolewanie benzyny jest dla mnie absolutnie najwygodniejsze. Latanie z kablem najbardziej upierdliwe.

aniasmyk napisał(a)

Te białe doniczki w tak dużej ilości wyglądają super. Chyba wymienię wszystkie swoje w części ogrodowej na białe własnie.
____________________
moje włości w wiecznym remoncie; zapraszam do ogródu mamy - ogród kwieciem malowany ;)
aniasmyk 17:49, 28 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
Przesadzone Hamelny zaczynają kwitnąć papryki wyszły z folii żeby nabrać kolorków
____________________
Ania Tonący w bieli
aniasmyk 17:51, 28 lip 2016


Dołączył: 25 mar 2014
Posty: 505
____________________
Ania Tonący w bieli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies