Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Odcienie zieleni 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni 2

Efffa 17:16, 06 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anna_t napisał(a)
hello co słychać?wykończenie wnętrz wykańcza?

Ty u mnie a ja Twój wątek ogarniam, bo dawno mnie nie było, a widzę, ze u Ciebie dość gorąco, w ogóle Twój wątek dziś od początku studiowałam, i powiem Ci kobieto , że Twój watek uwielbiam, szkoda , że ja tak nie umiem swojego prowadzić, masz tyle podpowiedzi i pomysłów.
Poza tym poje poletko sobie troche odpuściłam , ale muszę chociaz by się za chwasty zabrać bo wstyd, poza tym wymyśliłam, ze u mnie na wiosne reorganizacja, wymyśliłam furtkę w innym miejscu i trzeba chodnik dorabiać.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
malkul 21:34, 07 paź 2016


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
Jakiś tydzień temu na fb widziałam twoje lico i muszę przyznać że się bardzo Zachwycilam . Będziesz u kapiasa.? ja raczej tak.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
anna_t 21:49, 07 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
pomysłów mnóstwo ale czy dobrych ja średnio sobie ufam..
ja mam cicha nadzieję że moje poletko i forum odpuszczę sobie zimą, potrzebuję oddechu
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Marta 22:09, 07 paź 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Chodnik poszerzasz, czy w ogóle w innym miejscu będzie? Oj my kobity, co chwilę to inna koncepcja
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Efffa 22:10, 07 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
malkul napisał(a)
Jakiś tydzień temu na fb widziałam twoje lico i muszę przyznać że się bardzo Zachwycilam . Będziesz u kapiasa.? ja raczej tak.

Kochana jesteś Gosiu wiesz?Dziękuję.Gosia bardzo chcę i mam nadzieję ze w tym roku się tam zjawie by wreszcie Was poznać, bo bliziutko wiec szkoda nie skorzystać
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:14, 07 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
anna_t napisał(a)
pomysłów mnóstwo ale czy dobrych ja średnio sobie ufam..
ja mam cicha nadzieję że moje poletko i forum odpuszczę sobie zimą, potrzebuję oddechu

A sobie powinnaś najbardziej ufać, bo jezeli nie bedzie grało z Twoja osobowością to prędzej czy później przeorganizujesz wszystko i tak i tak, a na podpowiedziach jak najbardziej sie mozna wzorować, widzisz mnie wszyscy namawiali na wiecej kolorów, wiecej gatunków, próbowałam ale dla mnie juz wystarczy, żle się czuję w chaosie, więc u mnie minimal- tylko to do mnie przemawia, ale spróbowałam z wiecej gatunkami i nie żałuje bo utwierdziło mnie to w mojej wizji
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:16, 07 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Marta napisał(a)
Chodnik poszerzasz, czy w ogóle w innym miejscu będzie? Oj my kobity, co chwilę to inna koncepcja

Marta nawet nie mów , bo ja Grzegorz już słyszy moje plany w związku z chodnikiem to ma dość, a ja potem tym bardziej, no ale co ja mogę że mi ciagle cos w tym chodniku nie pasuje, no nie? Wiem, ze to chore kostkę czy płyty rozbierać , no ale cóż, może kiedyś bede zadowolona.Marta co powiesz na przyszły piątek?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Marta 23:12, 07 paź 2016


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
Efffa napisał(a)

Marta nawet nie mów , bo ja Grzegorz już słyszy moje plany w związku z chodnikiem to ma dość, a ja potem tym bardziej, no ale co ja mogę że mi ciagle cos w tym chodniku nie pasuje, no nie? Wiem, ze to chore kostkę czy płyty rozbierać , no ale cóż, może kiedyś bede zadowolona.Marta co powiesz na przyszły piątek?


Właśnie, lepiej zmieniać koncepcję z 10 razy, niż później płot demolować
Też tak mam, 1000 pomysłów na minutę. Chciałam granitowy kamyk, później ciemny, a teraz zastanawiam się nad korą koło wejścia do domu, gdzie kulki i hakone, bo tam tuja śmieci, a myślałam, że jak podetnę to tak źle nie będzie. Tuja miała być ścięta, ale w trakcie przygotowań do ścinki plan mi się zmienił.......Masakra Także jestem z Tobą
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
anna_t 23:26, 07 paź 2016


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
to ja dołączam do klubu umyśliłam sobie kwadraty żwirowe pod świdośliwami a gdy M sie nakopał, dociął, nadźwigał to ja teraz patrzeć na nie nie moge i juz inny koncept mam w głowie hihihihi tylko jak ja mu to powiem
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
Efffa 23:27, 07 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Marta napisał(a)


Właśnie, lepiej zmieniać koncepcję z 10 razy, niż później płot demolować
Też tak mam, 1000 pomysłów na minutę. Chciałam granitowy kamyk, później ciemny, a teraz zastanawiam się nad korą koło wejścia do domu, gdzie kulki i hakone, bo tam tuja śmieci, a myślałam, że jak podetnę to tak źle nie będzie. Tuja miała być ścięta, ale w trakcie przygotowań do ścinki plan mi się zmienił.......Masakra Także jestem z Tobą

To super ze ktoś mnie rozumie
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies