Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Odcienie zieleni 2

Pokaż wątki Pokaż posty

Odcienie zieleni 2

lindsay80 22:11, 16 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
hejka, święto jakieś Ewelina zajrzała
Pięknie Ci wszystko porosło, ale to wiesz, bo nie tak dawno na żywo mówiłam.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:12, 16 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
nie narzekaj na te FA, wcale nie są złe - wrzuć aktualne ich fotki zamiast ukrywać.
____________________
Tu ma być ogród :)
Efffa 22:14, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
nawigatorka napisał(a)
Pięknie u Ciebie.Trawki wypasione.u mnie gJ niestety bardzo marne.inne majabpo 40 sztuk na sadzonce albo i więcej a one...5.

Co do okna to większość projektów ma kuchnie na froncie.ma to swoje plusy.ja mam na tylach domu i dobrze mi z tym.firanki ani nic takiego bym nie polecala

dziekuje Asia,hihi moje dopiero mają 5, a dla mnie to duzo bo mam pierwszy rok je, chciałabym już widzieć u siebie takie 40 szt.
Fajnie masz, ze kuchnia na tyłach, ja żałuję, mimo że projekt miałam indywidualny
To co byś radziła dac na okna by mi tam nikt nie lukał?a wyglądało ładnie, ale nie klasycznie, (boję sie ze jeszcze nic takiego nie wynaleziono), więc jedynem wyjsciem u mnie chyba bedzie przesunać przyłacze do kranu... i bedzie pusto pod oknem.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:15, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Pluszakowa napisał(a)
Super że się odezwałaś i jeszcze fotki do tego ten carex to kwitnie czy ozdoba tylko z liści?

Madzia mnie się one podobają też bardzo jak kwitną.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:16, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
lindsay80 napisał(a)
hejka, święto jakieś Ewelina zajrzała
Pięknie Ci wszystko porosło, ale to wiesz, bo nie tak dawno na żywo mówiłam.

aaaa bo jakiegoś doła dzisiaj mam
Wpadniesz w tym tygodniu?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Efffa 22:17, 16 sie 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
lindsay80 napisał(a)
nie narzekaj na te FA, wcale nie są złe - wrzuć aktualne ich fotki zamiast ukrywać.

nie no co, po 1 patyku, jakies bidne, a Asia przed chwilą pisała o 40 szt, więc ja nie mam iść z czym do ludu.
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
nawigatorka 22:24, 16 sie 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Efffa napisał(a)

dziekuje Asia,hihi moje dopiero mają 5, a dla mnie to duzo bo mam pierwszy rok je, chciałabym już widzieć u siebie takie 40 szt.
Fajnie masz, ze kuchnia na tyłach, ja żałuję, mimo że projekt miałam indywidualny
To co byś radziła dac na okna by mi tam nikt nie lukał?a wyglądało ładnie, ale nie klasycznie, (boję sie ze jeszcze nic takiego nie wynaleziono), więc jedynem wyjsciem u mnie chyba bedzie przesunać przyłacze do kranu... i bedzie pusto pod oknem.
niestety moje zielone tylko w połowie przeżyły zimę...oby Twoje okazały się mniej kapryśne.
Na okno nie mam pomyslu...ją lubię jak są puste
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
lindsay80 22:24, 16 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Efffa napisał(a)

aaaa bo jakiegoś doła dzisiaj mam
Wpadniesz w tym tygodniu?


nie, ja już żyję tym co nas czeka od poniedziałku, a do końca tygodnia jeździmy porobić ostatnie konsultacje przed operacją, jedynie w czwartek chcemy gdzieś pojechać i jeszcze spędzić przyjemnie dzień
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 22:26, 16 sie 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Efffa napisał(a)

nie no co, po 1 patyku, jakies bidne, a Asia przed chwilą pisała o 40 szt, więc ja nie mam iść z czym do ludu.



w pierwszym roku większość jeżówek taka jest, ale już za rok zobaczysz jak bujną, no chyba, że zimy nie przeżyją, odpukać.
____________________
Tu ma być ogród :)
Pluszakowa 22:37, 16 sie 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Nie smuć się pomacham ci jutro
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies