Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Nowocześnie u Ani

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowocześnie u Ani

Anna_Madera 19:16, 16 cze 2016

Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 11
Efffa napisał(a)

chyba oglądałaś te płyty w pierwszym wątku, zobacz mój drugi wątek, juz nie sa czyste, brudzą się strasznie, musimy karchera kupić, wczoraj dokupywałam te płyty nasze, ten jasny kolor, położyłam ich koło tych uzywanych, normlnie wstyd jakie ja mam te płyty zmazane, a Ty czym je czyścisz? U mnie są one czyste tyko na chwilę.Jakie plany ogrodowe po kilku dniach spedzenia na forum?

Mąż ostatnio kupił plyn do mycia kostki san profi do tego kercher brud schodzi ale do jasnosci jeszcze bardzo daleko. Mamy w planach kupic końcówkę do kerchera podobno lepiej czysci...
A jezeli chodzi o plany ogrodowe to widzę ze daleka droga potrzebuje czasu żeby pozagladac do Was tyle pięknych inspiracji. Niesamowite zobaczyć cale historie od małego cos do mega pięknych ogrodów.
____________________
Ania Nowocześnie u Ani
Makao_J 22:05, 16 cze 2016


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Dokopać się do konkretnych wątków to może faktycznie ciężko ale jak już zaczniesz przeglądać to samo poleci. Wiele osób tam się udziela i tak od ogrodu do ogrodu się biega.

Zobaczysz. Pytaj a każdy Ci odpowie. To najważniejsze kroki w dążeniu do sukcesu czyli ogrodu Twoich marzeń.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Efffa 10:45, 09 paź 2016


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Ania co tam działasz?
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Anna_Madera 22:03, 27 kwi 2017

Dołączył: 29 mar 2016
Posty: 11
Efffa napisał(a)
Ania co tam działasz?


Efffa, ale miło, że pytasz. Dziękuję, że zaglądasz. Dawno mnie nie było. Ostatni czas spędziłam na kończeniu wnętrza. Teraz wracam znowu do spraw ogrodowych. Dziś skonczyłam czytać ogród z lustrem.
Jeżeli chodzi o mój ogródek, próbuje sobie coś w głowie ułożyć. Zrobiłam inwentaryzację terenu, rysuję.
A tymczasem roslinki powolutku rosną.
Z nowości przekopałam kawałek trawnika, pasek prostopadły do cyprysów prowadzący na taras. Kupiłam 8 cyprysów w odcieniu niebieskiej zieleni dla kontrastu, jednak po skończeniu serialu już mi sie nie podobają

Rzuciłam robotę to liczę ze już będzie czas na te przyjemne rzeczy i coś się zadzieje u mnie.
____________________
Ania Nowocześnie u Ani
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies