Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Targi Zieleń to Życie 2016

Pokaż wątki Pokaż posty

Targi Zieleń to Życie 2016

chelll 23:36, 03 wrz 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Kasya napisał(a)


ogrodu pokazowego to nie bylo...bo ciezko nazwac ogrodem kilka drzewek i trawniczek i jakies oczko wodne

wystawa ciekawa, dzuo roslin, szczegolnie ciekawe te rzadkospotykane, nowe odmiany
poza tym malutki kiermasz

ale skandal ze parking kosztowal 20 pln


Kasya, zgadzam się z Twoją oceną. W ubiegłym roku ogród pokazowy zapierający dech, w tym taki sobie. Na kiermaszu ciasno i drogo, dziki tłum, a w nim my
Nawet nie zgadzam się z przyznaniem złotego medalu za najładniejsze stoisko ogrodowe, wg mnie, złoto należało się kolejny raz Szmitom! Huśtawki , w mojej ocenie, nie są ogrodem, ale małą architekturą, a zdobyły najwyższą nagrodę Ale to tylko moje skromne zdanie.

Dziewczyny, dziękuję za spotkanie. Szybko uciekłam, bo po drodze jeszcze inną szkółkę zahaczyliśmy. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze w innych okolicznościach również i to prędko

No i... my za parking tylko dyszkę
____________________
Handmade by Elka
iwka 00:19, 04 wrz 2016


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Hehe a my zaparkowalismy w krzakach za darmo
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
alis 00:24, 04 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Warmia napisał(a)

To wrzucę jeszcze jedno z tej serii, bo na tamtym Amelia się ukryła



Śliczniusie usmiechnięte dziewczyny, widać, że spotkanie bardzo udane
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
ana_art 07:08, 04 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
AsiaK_Z napisał(a)

Wystawa.... myślałam, że będzie większa od Gardenii, a tu klops
Kiermasz malutki za to towarzystwo SUPER
nie byłam na gardenii ale faktycznie ZtŻ nie jest wielka, tzn w latach ubiegłych nie była
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 07:09, 04 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Warmia napisał(a)

To wrzucę jeszcze jedno z tej serii, bo na tamtym Amelia się ukryła

spora grupa się uzbierała
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 07:12, 04 wrz 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
chelll napisał(a)


Kasya, zgadzam się z Twoją oceną. W ubiegłym roku ogród pokazowy zapierający dech, w tym taki sobie. Na kiermaszu ciasno i drogo, dziki tłum, a w nim my
Nawet nie zgadzam się z przyznaniem złotego medalu za najładniejsze stoisko ogrodowe, wg mnie, złoto należało się kolejny raz Szmitom! Huśtawki , w mojej ocenie, nie są ogrodem, ale małą architekturą, a zdobyły najwyższą nagrodę Ale to tylko moje skromne zdanie.

Dziewczyny, dziękuję za spotkanie. Szybko uciekłam, bo po drodze jeszcze inną szkółkę zahaczyliśmy. Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze w innych okolicznościach również i to prędko

No i... my za parking tylko dyszkę

Nie byłam nie widziałam ale jak oglądałam zdjęcia to miałam wrażenie że stoisko sxmitow jest identyczne jak dwa lata temu, aż wracałam i patrzyłam czy w dobry rok weszłam ...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
inka74 07:54, 04 wrz 2016


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasya napisał(a)
ogrodu pokazowego to nie bylo...bo ciezko nazwac ogrodem kilka drzewek i trawniczek i jakies oczko wodne

wystawa ciekawa, dzuo roslin, szczegolnie ciekawe te rzadkospotykane, nowe odmiany
poza tym malutki kiermasz

ale skandal ze parking kosztowal 20 pln


Mam podobne odczucia. Wystawa ciekawa, warto było się wybrać ale kiermasz porażka. Mały, ciasny, rośliny ogólnodostępne. Szkoda, że tych nowinek nie można było zakupić właśnie na kiermaszu. To co było do ogólnodostępnego kupienia mam w dwóch ogrodniczych obok mnie. W ubiegłym roku mam wrażenie dużo większa powierzchnia była kiermaszu i ładniejsze rośliny do kupienia. W związku z brakiem zakupów mam niedosyt ogrodu pokazowego tak jakby nie było. Sadzawka i dwa drzewka to nie ogród...

Z parkowaniem tam zawsze jest problem albo trzeba wiedzieć gdzie mi już drugi rok udało się bez problemu zaparkować bez opłaty i bardzo blisko. Miejscówka na priv jak potrzebujesz. Ja zawsze tam w trakcie targów parkuję a jestem w Expo 2-3 razy w roku.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
dominika_ 08:18, 04 wrz 2016


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 3697
____________________
Dominika - Nadchodzi wiosna-czas na ogród
Kasya 08:35, 04 wrz 2016


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42231
inka74 napisał(a)


Mam podobne odczucia. Wystawa ciekawa, warto było się wybrać ale kiermasz porażka. Mały, ciasny, rośliny ogólnodostępne. Szkoda, że tych nowinek nie można było zakupić właśnie na kiermaszu. To co było do ogólnodostępnego kupienia mam w dwóch ogrodniczych obok mnie. W ubiegłym roku mam wrażenie dużo większa powierzchnia była kiermaszu i ładniejsze rośliny do kupienia. W związku z brakiem zakupów mam niedosyt ogrodu pokazowego tak jakby nie było. Sadzawka i dwa drzewka to nie ogród...

Z parkowaniem tam zawsze jest problem albo trzeba wiedzieć gdzie mi już drugi rok udało się bez problemu zaparkować bez opłaty i bardzo blisko. Miejscówka na priv jak potrzebujesz. Ja zawsze tam w trakcie targów parkuję a jestem w Expo 2-3 razy w roku.


ja tam z zakupow i cen jestem zadowolona
jak przyjechalam to byly miejsca wzdluz ulicy ale wszedzie zakazy wiec wolalam juz wjechac na ten parking, bo chcialam blisko
ale mozesz mi pw napisac
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
jolanka 10:13, 04 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16474
I moje trzy grosze

Na targach byłam już po raz czwarty. Wiele stoisk było baaaardzo podobnych. Aranżacje tegoroczne nie przyciągały uwagi tak, jak np. dwa lata temu czy nawet w ubiegłym - poprzednio aparat fotograficzny sam właził do ręki, w tym - rzadko. W ubieglych latach fajne były ogrody pokazowe, kiermasz na większej powierzchni więc nie było takiego ścisku. Mam zdjęcia, więc postaram się odszukać i wkleic trochę.

Na pewno można obejrzeć duzo pieknych roślin, poznać szkółki, obejrzeć nowości, "coś" kupić, ale .... parkowanie, bieganie, brak miejsca na jakieś, jak nasze, spotkania (dobrze, że przyszlo nam do glowy klapnąć na tej trawie, bo nogi w .... wchodziły )
Przecież część dziewczyn przyjechała pociągiem i musiały mieć możliwość odsapki, napicia się kawy, zjedzenia - tam w poblizu nie ma niczego a próba odjechania - cóż - jak wrócić i zaparkować

Kasiu, jesteś wielka, że zaprosiłas nas, tę szarańczę ogrodową, do siebie

Kiedy przejrzałam zrobione zdjęcia okazało się, że zwracałyśmy uwagę na te same stoiska i rośliny To chyba...no tak, Ogrodowisko
Dlatego tylko kilka aby sie nie powtarzać


____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies