Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Początek ogrodu u Nasteczki

Pokaż wątki Pokaż posty

Początek ogrodu u Nasteczki

Toszka 18:37, 16 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
ML ok 1,50 do 2m. Gracki ok. 2m i wyżej. Wszystko zależy od dbałości i warunków.
Popatrz na wątku u Polinki.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Karolinaz 09:10, 19 wrz 2016


Dołączył: 10 lip 2015
Posty: 51
Toszka dziękuję serdecznie za odp
Wątek Polinki bardzo mi się spodobał. Zmieniłam plany na moja rabatę. Od furtki chcę posadzić graba kolumnowego w kostce bukszpanowej, to wszystko obsadzone niskimi trawami, dalej pas traw morning light.
____________________
Nasteczkapoczątek ogrodu u Nasteczki
frezja 09:16, 19 wrz 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Karolinaz napisał(a)
Z racji doświadczenia może ktoś mi powie jak wysokie rosną trawy Morning Light a o ile wyższe są Gracillimus. Czytając w internecie dużo różnic zauważam.


Moje pierwszy sezon, to nie wiem jeszcze jakie będą.
____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 16:10, 19 wrz 2016


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Na temat dołowania donic odpowiedziałam u siebie. Pozdrawiam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Karolinaz 14:36, 05 lut 2017


Dołączył: 10 lip 2015
Posty: 51
Witam wszystkich jeszcze raz,
długo mnie tu nie było zima już po woli mija. Forum cały czas przeglądam i dalej powracają przemyślenia co zasadzić u siebie. Na jesień miałam w panach zrobić rabatę przed domem, ale stanęło tylko na tym, że posadziłam graba i wysypałam rabatę korą. Zdjęcie nieaktualne z racji tego, że teraz leży tam śnieg no ale poza tym nic się tam więcej nie zmieniło.


niestety nie mam lepszego zdjęcia.
graba mam zamiar obsadzić przy samym pieńku bukszpanem i trawą Silver Sceptre w kwadrat coś na kształt graba obsadzonego u polinki. Następnie trawy ml przed nimi ( właśnie nie wiem co, jakieś byliny kwitnące) i najniższe piętro obwódka z bukszpanu.Na wiosnę tulipany
Co o tym myślicie? Dodam, że jest to rabata frontowa ma 9m długości i 1,70cm szerokości
____________________
Nasteczkapoczątek ogrodu u Nasteczki
frezja 18:45, 05 kwi 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Karolina pokazuj ogród
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies