Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w Alei Lipowej...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w Alei Lipowej...

malkul 19:54, 01 gru 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
świetne te robótki papierowe ciekawa jestem czy po prysnięciu straca się te drobne luki bo w sumie to tani i przpiekny pomysł. będe obczajac u
ciebie jak wyszło
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
justi 20:30, 01 gru 2015


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Pracuję właśnie nad innym szablonem, może uda się zminimalizować te luki.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Luki 23:10, 01 gru 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Justyno nie wiem czym kleiłaś, ale warto taśmą dwustronną wtedy ładniej sklejają się krawędzie. No i lepiej jest pomalować sprayem bo po dwóch malowaniach szczeliny dość dobrze lub całkowicie się zamaskują
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
justi 16:47, 02 gru 2015


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Milosławo ja tez tęsknię za latem! TE hortki rosną w szczerym polu, wydzieliłam sobie kawałek na swoją prywatną szkółkę W lutym-marcu ścinam patyki z niej, do donic a później do ziemi. Nie wszystkie się przyjmują, ale zawsze coś się uda.

Łukasz dzięki za podpowiedź, robiłeś takie diamenty?
Ja kleiłam klejem z pistoletu na gorąco, tak na próbę to wszystko było. Mój pierwszy diament!
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Luki 22:43, 02 gru 2015


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Diamentów akurat nie kleiłem, ale dwunastościan, dwudziestościan i inne skomplikowane figury miałem okazje sklejać na zaliczenie i najlepiej sklejało się cienką taśmą dwustronną. Model przestrzenny dachu zaś malowałem sprayem i wyszedł świetnie
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
justi 10:07, 03 gru 2015


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
To taki diamencik to dla Ciebie pikuś! W ikei są ładne diamenciki ale mam daleko, więc pozostaje kleić. Idę do Ciebie na wizytę
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Sebek 10:31, 03 gru 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Takie diamenty udało mi się kupić na przecenie, metalowe Te z Ikei jakoś mnie nie powalają. ..
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
justi 16:48, 03 gru 2015


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Sebciu to fajnie że takie trafiłeś. Moje papierowe zawisną ma malutkiej choince + papierowe gwiazdy na oknie z zeszłego roku.



a to mój złoty diamencik, dziurki są ale co tam, na malutkiej choince z papierowymi ozdobami to nie będzie chyba tak raziło



a to moja inspiracja papierowa będzie

http://www.familyholiday.net/55-the-most-stylish-christmas-ornaments-decorations/the-most-stylish-christmas-ornaments-decorations_10

____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
justi 16:59, 03 gru 2015


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
A dzis robiłam stroik na szybko, co by pomyśleć,..., co mi się podoba. Chciałam z gwiazdek, żeby o śniegu przypominały ale jakoś nie za bardzo mi wyszło, nie wiedziałam jak te gwiazdki poprzyczepiać. Ze światełkamo ledowymi to nawet ładnie wygląda, błyszczy się, ale bez już gorzej. Może białych bombek dodać? a może jedną duża? a może złotą?










____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
malkul 20:52, 03 gru 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
justi napisał(a)
To taki diamencik to dla Ciebie pikuś! W ikei są ładne diamenciki ale mam daleko, więc pozostaje kleić. Idę do Ciebie na wizytę

które? w ikea?
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies