Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród złudzeń i niespodzianek cz.II

AgnieszkaW 20:11, 24 sie 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Kasiu, było cudnie, wspaniali gospodarze i wspaniali goście, cieszę się, że Was mogłam poznać, a ogród masz prześliczny i bardzo klimatyczny
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
kasiek 20:48, 24 sie 2017


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21465
Nawet nie wiecie jak ja się cieszę że tak super to wyszło
Niby dzień w tygodniu, godziny pracy, zaproszenia last minute a mimo to dopisaliście wszyscy którzy nie pojechali na wakacje
W sierpniu minęły mi 4 lata na ogrodowisku, czas na forum jest jak narkotyk, człowiek nie wie kiedy tak wsiąknie, że już nie może bez niego żyć. Ludzie tacy jak Wy niosą ze sobą wspaniałą energię, optymizm i uśmiech - ja je tylko kumuluje i oddaje z nawiązką
Wszystkim Wam dziękuje - zwłaszcza Danusi i Witkowi - ich wizyta była dla mnie punktem zaczepienia by móc w ten sposób uczcić ten czas spędzony na forum z Wami
Fot nie mam, jakoś starałam skupić się na byciu z Wami i zapewnieniu Wam wygód, na fotki brakło czasu... Ale liczę na Was bo będę liczyła uśmiechy Danusine (ma do zebrania 64-20 czyli jakieś 44)
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
21:07, 24 sie 2017
kasiek napisał(a)
Nawet nie wiecie jak ja się cieszę że tak super to wyszło
Niby dzień w tygodniu, godziny pracy, zaproszenia last minute a mimo to dopisaliście wszyscy którzy nie pojechali na wakacje
W sierpniu minęły mi 4 lata na ogrodowisku, czas na forum jest jak narkotyk, człowiek nie wie kiedy tak wsiąknie, że już nie może bez niego żyć. Ludzie tacy jak Wy niosą ze sobą wspaniałą energię, optymizm i uśmiech - ja je tylko kumuluje i oddaje z nawiązką
Wszystkim Wam dziękuje - zwłaszcza Danusi i Witkowi - ich wizyta była dla mnie punktem zaczepienia by móc w ten sposób uczcić ten czas spędzony na forum z Wami
Fot nie mam, jakoś starałam skupić się na byciu z Wami i zapewnieniu Wam wygód, na fotki brakło czasu... Ale liczę na Was bo będę liczyła uśmiechy Danusine (ma do zebrania 64-20 czyli jakieś 44)


a to miałaś mega gości

a czy u ciebie Maja bedzie nagrywac? bo taka wizyta była by najlepszym prezentem na swietowanie nałogowych rocznic forumowania
sylwia_slomc... 22:30, 24 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
No to chyba będę pierwsza, choć miałam być ostatnia
Goście się po ogrodzie rozeszli, bo każdemu co innego się podoba
A zagadani...




Danusia zawsze służy radą, a Gospodyni spotkania oprowadza po ogrodowych ścieżkach i zakamarkach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:40, 24 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150
Usmiech nr 1


I tylko Witek ciężko pracował
patrząc na Niego czułam się jakbym była u siebie

skąd ja znam takie widoki

i tylko ładunek pomylił, a może to uprowadzenie???


eeeee jednak zwiała
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 22:48, 24 sie 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82150


Wszyscy w komplecie i uśmiech nr 2


czas za szybko gnał, więc zdjęcie w ruchu


uśmiech nr 3
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 06:47, 25 sie 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Fajnie widziec Wasze uśmiechnięte buźki
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Agania 08:02, 25 sie 2017


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Szkoda, że ja z tych co w pracy musieli zostać, pozdrawiam i ściskam Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Gardenarium 08:24, 25 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308


Ale miałam niespodziankę, bo byli kochani ludzie, których obecności się nie spodziewałam. No i poznałam Agę oraz Sylwię Ogród Agi zachwyca, Sylwię kiedyś odwiedzę, oczywiście jak będzie okazja. Do Agi na pewno wrócę, zaproszenie mam bo bajkowo tam było i tak całkiem inaczej. Te skały Bajka.

A u Kasi, jak zwykle, dopracowane, wysprzątane, nawet kąty za drzewami.
Urocze spotkanie u uroczej Gospodyni.

Płytki już pojechały na miejsce, będę kombinować różne kombinacje.

Dziękujemy jeszcze raz

Wróciliśmy koło 23. Z takim ciężarem trzeba było jechać ostrożnie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 10:55, 25 sie 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
U Agnieszki relacja jest tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/2954-jurajski-ogrod?page=967#
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies