Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty we włosach

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty we włosach

gosika67 21:47, 02 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Elu dziękuję za poradę.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
21:47, 02 lut 2017
gosika67 napisał(a)
Siostra trzeba chyba już iść spać, bo robi się późno, ale wciąga to jak narkotyk. Pa.

Wiem,przerabiałam to nie raz
ElzbietaFranka 22:35, 02 lut 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13856
Bardzo sie ciesze, ze zaskoczylas o co w tym biega.
Pora spac.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
pestka56 23:01, 02 lut 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Przyszłam od EliFranki i... zostanę jeśli pozwolisz

Ta piękna żółta róża pnąca, którą masz na pergoli/płotku to jest co ???
____________________
Kasia
boguslawa_ma... 10:49, 03 lut 2017


Dołączył: 26 gru 2012
Posty: 7522
Witam
____________________
Bogusia-moja działka Bogusia-moja działka
Milka 13:25, 03 lut 2017


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Uroczy tytuł wątku i na dodatek jesteś na forum z siostrami, po prostu extra
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Anda 14:08, 03 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Nowalijka napisał(a)
Też kocham róże, trochę ich mam ale w tym roku zamierzam dokupić. Podpowiem Ci, że specjalistką od róż jest Ewa
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6070-doswiadczalnia-bylinowo-rozana
która o różach wie wszystko i ma piękny ogród. Zajrzyj do niej - warto.


Aż się zachłysnęłam jak to przeczytałam Dziękuję bardzo. Wszystkiego nie wiem na pewno. Interesują mnie róże, uczę się co chwilę czegoś nowego i zawodowo też jestem od niedawna z nimi związana.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 14:11, 03 lut 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33361
Gosiu, witaj, dziękuję za wizytę u mnie. Różanych ekspertów na tym forum jest parunastu, z szefową Danusią na czele
Będę zaglądać i w miarę możliwości pomagać. Dawaj więcej zdęć. To co zobaczyłam już mi się spodobało, ale pisma obrazkowego niegdyś za wiele
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
gosika67 19:08, 03 lut 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witam Was serdecznie , wróciłam z pracy i zaczynam wpadać do Was po kolei.

Kasiu ta róża to kupiona kilka lat temu, nie pamiętam gdzie i nie znam jej nazwy,może Ewa ją rozpozna.

Bogusiu i Milko dziękuję za wizytę,zaraz wpadnę z rewizytą

Ewo poradź mi jakie róże kupić na wiosnę by długo i obficie kwitły.

Chciałam na wiosnę może w kwietniu postawić altanę, mam już pomysł jaką, ale to niespodzianka, pokaże Wam jak już będzie gotowa.
Podobają mi się gabiony,pewnie samemu można zrobić, ale skąd takie równe kamienie wziąć, Ogrodnicy co sądzicie na ten temat, chętnie posłucham rad.Przesyłam kilka zdjęć. Pozdrawiam wszystkich.

____________________
Gonia Kwiaty we włosach
19:15, 03 lut 2017
A jak tam magnolie? Myślałaś już jakie i jaka odmiana? Gdzie będziesz chciała je posadzić?
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies