Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród :)

magnolia 08:32, 22 mar 2012


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Fajna propozycja Sylla.
Bardzo mi się podoba.
Jedyne co bym zmieniała, to szpaler drzew, tych czerwonych- dałabym wyższe, żeby zdjąć tak wyraźną dominację domu na działce. Żeby się wtopił w otoczenie. Np grujeczniki- wyższe, a lekkie, nie dają mocnego, głębokiego cienia
____________________
Agnes 11:17, 23 mar 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
Dzisiaj na niektórych tujach zauważyłam takie ciemno szare końcówki. Co to może być ???
Czy to jest objaw jakiejś choroby ? Dla ułatwienia pokażę jak taka gałązka wygląda ...



____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
Gardenarium 12:08, 23 mar 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dla mnie nie jest to objaw choroby.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Agnes 12:15, 23 mar 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
Uff ... to dobrze, bo już myślałam że coś jest z nimi nie tak .
Dzięki Danuś
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
Milka 12:05, 24 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
fajne miejsce do mieszkania uroczy pomocnik przy róży i dużo planów do zrealizowania
ogród masz trochę w stylu Marzenki2007, może tam znajdziesz inspiracje; wątek ,,kiedys tu będzie pięknie"

pozdrawiam Aga i miłych prac wiosennych!
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Syla 13:32, 24 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
magnolia napisał(a)
Fajna propozycja Sylla.
Bardzo mi się podoba.
Jedyne co bym zmieniała, to szpaler drzew, tych czerwonych- dałabym wyższe, żeby zdjąć tak wyraźną dominację domu na działce. Żeby się wtopił w otoczenie. Np grujeczniki- wyższe, a lekkie, nie dają mocnego, głębokiego cienia


Dziękuję Magnolio zgadzam się co do drzew dlatego zaznaczyłam aby nie patrzeć jeszcze w lewą stronę
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:33, 24 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Agnes napisał(a)
Dzisiaj na niektórych tujach zauważyłam takie ciemno szare końcówki. Co to może być ???
Czy to jest objaw jakiejś choroby ? Dla ułatwienia pokażę jak taka gałązka wygląda ...





Popatrz wewnątrz thuji czy nie spacerują po niej robaczki kolorem podobnym do rośliny. W ubiegłym sezonie miałam je na swoich drzewkach .....
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Syla 13:37, 24 mar 2012


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
Tu masz wątek na ten temat
http://www.ogrodowisko.pl/watek/1128-choroby-zywotnikow
pozdrawiam
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Agnes 07:52, 27 mar 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406
irena_milek napisał(a)
fajne miejsce do mieszkania uroczy pomocnik przy róży i dużo planów do zrealizowania
ogród masz trochę w stylu Marzenki2007, może tam znajdziesz inspiracje; wątek ,,kiedys tu będzie pięknie"

pozdrawiam Aga i miłych prac wiosennych!


Dziękuję Irenko za odwiedziny ,a do Marzenki2007 na pewno zajrzę ...teraz doszło tyle nowych ogrodów że ja po prostu nie nadążam ...
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
Agnes 07:56, 27 mar 2012


Dołączył: 03 maj 2011
Posty: 406


Popatrz wewnątrz thuji czy nie spacerują po niej robaczki kolorem podobnym do rośliny. W ubiegłym sezonie miałam je na swoich drzewkach .....


Wczoraj pooglądałam je z każdej strony i na szczęście żadnych robaczków nie widać. Muszę zrobić oprysk od brązowienia igieł.
____________________
Pozdrawiam Aga -Mój ogród :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies