Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

antracyt 21:37, 09 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11723
Zaglądałam ostatnio po cichu do Ciebie, podziwiałam 3 wody Strasznie mi się spodobały. Nie miałam czasu doczytać z czego je zrobiłaś. Podpowiesz?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ewsyg 21:39, 09 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magda, bardzo fajny pomysł z zastawieniem basenu paletami. Może go kiedyś zastosuję u mnie.
Masz dość dużą działkę. Coraz ładniej u Ciebie. Gratuluję
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Magleska 21:48, 09 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
Makusia napisał(a)
Gdyby w pojęciu bylin do przygarnięcia mieściły się zurawki marmelade, to mam ho ho ho i jeszcze trochę

Marta
szkoda ,że tak daleko mieszkasz ode mnie -chętnie bym przygarnęła -przecież te marmelady mają piękny kolor


antracyt napisał(a)
Zaglądałam ostatnio po cichu do Ciebie, podziwiałam 3 wody Strasznie mi się spodobały. Nie miałam czasu doczytać z czego je zrobiłaś. Podpowiesz?


to są zwykłe kastry budowlane -jak już te kupiłam i wkopałam ,to widziałam w C...kilka różnych rozmiarów

ewsyg napisał(a)
Magda, bardzo fajny pomysł z zastawieniem basenu paletami. Może go kiedyś zastosuję u mnie.
Masz dość dużą działkę. Coraz ładniej u Ciebie. Gratuluję

Ewa -obudowa basenu po taniości pewnie ładniej by wyglądało porządnymi deskami tarasowymi ,ale jeszcze nie jestem przekonana ,czy będzie to stały element ogrodu ,czy raczej taki pomysł na 2-3 lata -póki córze się nie znudzi ,albo basen nie rozleci
przyszłościowo -mam nadzieję ,że basenu w ogóle nie będzie ,a w tym miejscu zrobię sobie kuchnię letnią z miejscem na ognisko i wędzarnię ,albo będzie miejsce na piwniczkę ,bądź szklarenkę
życie pokaże
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Monia81 21:50, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
No to odemnie dostaniesz marmoladki jak kcesz no mam po podziale jakby co to pisz co byś chciała, jak będę miała nadmiar to będę sadzonki przygotowywać brunerki i kukliki już som buziaczki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Makusia 21:50, 09 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Magda mam wprawę w wysyłaniu
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Magleska 22:02, 09 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18675
Makusia napisał(a)
Magda mam wprawę w wysyłaniu

Marta
dziękuję Kochana jesteś -nie chciałbym Cię nadwyrężać -pakowanie ,koszty przesyłek …..ale może ,jak będę w Twoich okolicach ,to na kawkę się wproszę albo może Ty będziesz się wybierać na południe ,to wtedy chętnie przyjmę



Monia81 napisał(a)
No to odemnie dostaniesz marmoladki jak kcesz no mam po podziale jakby co to pisz co byś chciała, jak będę miała nadmiar to będę sadzonki przygotowywać brunerki i kukliki już som buziaczki


Monia też Kochana jesteś-dziękuję bardzo bardzo -wiesz ,że mam dużo luk na nowej części -a moje roślinki jeszcze nie wszystkie porosły na tyle ,żeby dzielić
musicie koniecznie wpaść na kawę -wyczytałam u Gosi ,że będziecie w czwartek przejazdem ,ale niestety na ten weekend też mamy plany wyjazdowe -musimy się zdzwonić w któryś dzień i umówić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Makusia 22:04, 09 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Magdo a skąd dokładnie z południa jesteś? Bo ja pochodzę z Małopolski. Wprawdzie póki co się nie wybieram, ale może się okaże, że to rzut beret, jak już będę
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Monia81 22:05, 09 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Spotkanie na pewno nam nie ucieknie, chociaż nie wiem czy za 2 tygodnie się nie widzimy?
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
SlonecznyOgrod 22:17, 09 cze 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
I bardzo dobrze, sadź rośliny bo po to jest ogród.

Ja dziś dostałam mnóstwo sadzonek lwich paszczy, cynii, astrów i jeszcze czegoś na podób jeżówek. Sadzę i się cieszę, nie ograniczam swojej radości, przeciez to dla mojego zdrowia psychicznego
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Iwonka 07:38, 11 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4194
Magleska napisał(a)


Super wyglądają te nasadzenia, jest kontynuacja góry, fajnie to wszystko razem gra
Córcia śliczne fotki zrobiła, będziesz miała pomocnicę w dokumentacji.
Zegar po przemalowaniu lepiej pasuje, ten tukus ma trudny odcień. U mnie zatopiłam wśród ziół, prawie wcale go nie widać. Często polewam wodą aby rdzewiał
Ściskam weekendowo
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies