Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

paulaa 16:21, 09 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
No to jestem, zrobiło się ładnie i Pissardi zaczęła pięknie kwitnąć. Teraz jest tak:

Czy te lawendy odbiją????







Hortensje niby limelight i azalie ale nic nie widać :/


Graby i seslerie (i jeżówki i liatry )


Wreszcie jesteśmy podłączeni do kanalizacji, myślałam żeby nasypać ziemi żeby zasłonić kręgi i zasypać kamykiem i posadzić rozplenice ale że nadszedł kryzys z domu nie można wychodzić a trzeba oszczędzać bo nie wiadomo co przyniesie jutro, w tym roku na szambie będzie warzywnik. Muszę tam jeszcze dobrze przekopać z obornikiem bo opanowały całe szambo fiołki
No i jeszcze muszę wymyślić coś na kamyki wzdłuż parkingu, były tam w zeszłym roku begonie, tymczasem narazie leżą palety z kostką brukową.
Tyle u mnie
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
sylwik69 18:36, 09 kwi 2020


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Piękny,wzorcowy porządek wiosenny moje lawendy wyglądają podobnie,też się martwię
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
paulaa 23:53, 10 kwi 2020


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
sylwik69 napisał(a)
Piękny,wzorcowy porządek wiosenny moje lawendy wyglądają podobnie,też się martwię

Dzięki Sylwik. Chyba ta susza dała się we znaki roślinom. Lawendy ale też magnolia chyba w ogóle nie zakwitnie w tym roku. W zeszłym miała już kwiaty a u sąsiadki właśnie kwitnie. Cóż, czas pokaże co to będzie..
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
Narsilia 09:37, 18 maj 2021


Dołączył: 21 maj 2020
Posty: 491
Ogród piękny , porządek, ładne proste linie pasują do nowoczesnej bryły. Kolory na elewacji bomba , brawo za odwagę. Naprawdę śmiało można się inspirować.
____________________
Klaudia Ogród vs budowa czyli trudne początki ogrodniczki
sylwik69 20:13, 18 maj 2021


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Pokaż Kochana jak Ci wydoroślał ogród
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies