Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Stwórz ze mną mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Stwórz ze mną mój ogród

paulaa 10:09, 01 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
no ja to samo na komórce jestem codziennie a na kompie to już niekoniecznie ale o dziwo ostatnie to zdjęcie dodałam z telefonu a teraz z komputera mi nie idzie, spróbuję jeszcze raz
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
sarenka 10:12, 01 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Mi się dziś wyjątkowo udało dodać aż 3 zdjęcia bez problemu z komórki.
____________________
Magda W samym sloncu
paulaa 10:26, 01 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
ooo
Zapraszam na wycieczkę po moim ogródku




Grabowa z sesleriami

Warzywnik z malinami na tyłach




Mąż sypnął nawóz akurat przed tymi deszczami i trawa ładnie odżyła - dostała zastrzyk energii

Ten front posadzony ale miskanty malusie że ich nie widać - i nie chcę psuć tego ładnego dla mnie ciągu zdjęciowego frontowym koszmarkiem (a w sumie koszmarek bo ani kory ani kamienia tylko ta włóknina brzydka - a to już nie pasuje do mojego ogrodu.
Mąż z moim tatą kończą montować ostatnią lampę na tyłach a potem albo się biorą za kratkę koło chatki żeby zasłonić część totalnie niedekoracyjną albo może zamontują lampę do oświetlenia buka
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
sarenka 10:38, 01 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Bardzo mi się u Ciebie podoba aż poczułam przypływ energii,żeby iść coś popracować na dworze tylkogary ogarnę i lecę
____________________
Magda W samym sloncu
paulaa 11:02, 01 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
sarenka napisał(a)
Bardzo mi się u Ciebie podoba aż poczułam przypływ energii,żeby iść coś popracować na dworze tylkogary ogarnę i lecę


:**** dziękuję :***
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
paulaa 12:09, 01 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Kratka się montuje a coś zjada moje graby :-/ czy mam je czymś pryskać??



No i moje wielgachne morning lighty

Jak myślicie w tym roku jakie wysokie mogą urosnąć?
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
sarenka 12:14, 01 maj 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Co zasłaniasz kratką? Dziś na kompostownik patrzyłam, że jakoś bardziej trzeba go zasłonić...
Nie mam pomysłu jak węża ogrodowego trzymać bo leży na wierzchu i też mi pezeszkadza, że na widoku jest....ponoć kiedyś mamy mieć nawodnienie kropelkowe
____________________
Magda W samym sloncu
Agi2006 12:24, 01 maj 2019


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Grabowa z sesleriami cud miód. W ogóle mi się u Ciebie podoba. Domek nowoczesny , fajna elewacja. W ogrodzie linie proste. U Ciebie pęcherznice w szpalerze tak jak i u mnie choć ja mam bordowe diabolo. Rzadko się je stosuje tu na ogrodowisku. O kosodrzewinach też u siebie myślę. mam kilka i jak na razie bezproblemowe. mus kupić i obsadzić studnie. Pozdrawiam.
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
paulaa 12:39, 01 maj 2019


Dołączył: 24 maj 2017
Posty: 280
Agi2006 napisał(a)
Grabowa z sesleriami cud miód. W ogóle mi się u Ciebie podoba. Domek nowoczesny , fajna elewacja. W ogrodzie linie proste. U Ciebie pęcherznice w szpalerze tak jak i u mnie choć ja mam bordowe diabolo. Rzadko się je stosuje tu na ogrodowisku. O kosodrzewinach też u siebie myślę. mam kilka i jak na razie bezproblemowe. mus kupić i obsadzić studnie. Pozdrawiam.


Miód to lejesz mi na serce tak pisząc ;-* z sesleriami tam gdzie tetknięte patyczki będą liatrty kłosowe i jeżówki jeżeli coś z nich urośnie.
Kratką zasłania kompostownik i lukę między moją chatką a blaszakiem sąsiada i już mi się bardzo ten efekt podoba po maluję ją na szaro i posadzkę clematisa tego co kupiłam. I myślę że kiedyś jak ten ogród dojrzeje będzie tu pięknie. Wiem właśnie, że idę trochę pod prąd sądząc mało popularne rośliny na Ogrodowisku ale mam też klasyki czyli graby jeżówy i seslerie w wolnej chwili z chęcią do Ciebie zajrzę tylko mam teraz rodziców i wszyscy patrzą na mnie z ukosa że w komórce siedzę więc kończę :-*

Pochwalę się jeszcze zdjęciem z kosmosu na nasz dom z zeszłycg wakacji ale podoba mi się! Fajnie te rabaty z góry wyglądają
____________________
Stwórz ze mną mój ogród
sylwik69 21:25, 01 maj 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Piękna,mało spotykana ale energetyczna elewacja naprawdę fajnie wyszło! działasz szybko i zdecydowanie,więc widać efekty porządeczek masz, cudo ogródek i domek
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies