Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Celina 12:45, 01 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Dzięki Weroniko.
Nie sądziłam,że ktoś zauważy.takie cudeńka tu ludziska pokazują!
Zachęcona, wyciągnełam z szafy To ma być cykl wianków-cztery pory roku.
Zaczęłam od Wiosny. Kiedy kolejny? nie mam pojęcia! czasu brak!


____________________
Celina - Moje poletko
tengel27 13:37, 01 sie 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Celina napisał(a)
Dzięki Weroniko.
Nie sądziłam,że ktoś zauważy.takie cudeńka tu ludziska pokazują!
Zachęcona, wyciągnełam z szafy To ma być cykl wianków-cztery pory roku.
Zaczęłam od Wiosny. Kiedy kolejny? nie mam pojęcia! czasu brak!




Piękny początek serii A kiedy? Zimą - jak ogród będzie spał to Ty możesz iglą szaleć.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Celina 16:17, 01 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Witaj Dawidzie

masz rację! zamiast bawić sie pilotem telew. można coś zdziałać
Własnie po to jest hobby!
A najlepiej kilka.Latem ogród,zimą dłubanina
____________________
Celina - Moje poletko
Przetacznik 20:56, 01 sie 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
no musisz Celino przeprosić się z nitką i igłą, nie ma wyjścia...
Ja niewiele wydziergałam ale kiedyś taki kapelusik dla córy mi się udało, niestety zgubiliśmy go gdzieś w plenerze ; )



A i udało mi się nieco podrasować komodę dawno temu - była taka jednolita, ja ją trochę porozbielałam i szablon sobie zrobiłam taki roślinny. Lubię ją - trzymam w niej słoiki i klamoty : )


____________________
Celina 12:55, 02 sie 2012

Dołączył: 21 lut 2012
Posty: 4816
Przetacznik napisał(a)
no musisz Celino przeprosić się z nitką i igłą, nie ma wyjścia...
Ja niewiele wydziergałam ale kiedyś taki kapelusik dla córy mi się udało, niestety zgubiliśmy go gdzieś w plenerze ; )



szydełkowa robota Z tego co widzę półsłupki i słupki
A jakie skupienie nad dmuchawcem!
____________________
Celina - Moje poletko
Moniika 19:49, 02 sie 2012


Dołączył: 04 gru 2010
Posty: 2777
tengel27 napisał(a)
Dziękuję weroniko A stempel ma już wersję akrylową i prace znaczone są na bieżąco

A jeśli chodzi o deseczki to powstały jeszcze takie dwie:





I w temacie decou - jedna ze skrzyneczek.


PIEKNE !!! cuda ! Podziwiam
____________________
Mój ogródek pod Gdańskiem
dajana 21:47, 06 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
Martek napisał(a)

Jasne ogród pochłania dużo czasu myślę że mi nie odbierze mojej pierwszej pasji. troszeczke się pochwalę. Zasada no kill buzi i do wody.


To są takie tłuste karpie czy jakieś leszcze czy mutanty Krisec ?
Mój 14-letni syn coś zaczyna łapać tego bakcyla na razie ryb niekoniecznie
Przywiózł mi za pierwszym razem z 15 szt okoni takich malutkich ,udałam szczęśliwą i tą drobnicę skrobałam ))


O moje hobby ja tez takie karpie łowie z tym ze one dostają buzi i do wody .Nie zabijam ale łowić uwielbiam Nic mnie tak nie uspokajała do tej pory jak wędka i spławik.Wiem to mało kobiece ale lubię to .Moje biorą nawet na kukurydzę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 21:57, 06 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
anula_wn napisał(a)
dziękuję
a wiesz Sebek, że na studiach, to nawet pędzlem kaligrafowałam na kopercie adres
miałam czas i mi się chciało
dzisiaj ograniczam się do kartek, jakoś nie mogę znieść świątecznych (i urodzinowych) sms-ów ....


Chyba niczego innego tak nie lubię jak sms-ów tym bardziej z życzeniami ,,na dodatek zerżnietymi z netu .Otrzymać życzenia z Anuli kaligrafią to jest coś pięknego ,,włożyłabym je do sekretarzyka i niemal czciła .Gratuluje Aniu zdolnosci
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:04, 06 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
monteverde napisał(a)
robótki na nowo są modne i bardzo pasują do nowoczesnych i starych mebli, także wyciągajcie dziewczyny swoje

Musze swoje ukrochmalić i pięknie wyprasować,kiedyś szydełkowałam robiłam na drutach i szyłam na maszynie .Wszystko sobie szyłam sama Jestem samoukiem na dodatek nie lubię szyć ręcznie Jak to więc robiłam, bez fastrygi zapytacie ?ano udawało mi się a to co zepsułam szło do kosza W zimie będę szyła firany i zasłony do swego domu Pokaże jak mi wyszły
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
dajana 22:11, 06 sie 2012


Dołączył: 23 sty 2011
Posty: 3750
monteverde napisał(a)
Gosia jak będziesz potrzebowała wzorów na richelieu, to służę, kiedyś b. dużo haftowałam

Haft richelieu lubię najbardziej tylko to wycinanie trzeba mieć sprawną rękę Niestety ja takich zdolności nie posiadam nie lubię igły ale podziwiam innych którzy tak misternie potrafią godzinami dziergać.Moja szwagierka nie rozstaje się z igłą ,trzeba uwazać kiedy się u niej siada bo wielokrotnie igła mi sie wbiła w pupę
____________________
Czarodziejskie miejsce na ogród dajany[częśćII]
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies