Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Pokaż wątki Pokaż posty

Nasze drugie hobby - rysunki, obrazki, pastele, oleje, rzeźby - roślinne inspiracje

Przetacznik 14:41, 31 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
zaga napisał(a)
Moje malowidełko, na płycie pilśniowej jeszcze nie oprawione


To mi się bardzo podoba, kolory, kontrast, nastrój...
____________________
Przetacznik 14:47, 31 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
ell napisał(a)
Moje kolejne hobby
A co tam - znam Was wszystkich tak długo, że pokażę kilka fotek.









Elu osłupiałam, ale masz poważne hobby!
Ja układałam kiedyś mozaikę taką na ogromną ścianę budynku w Japonii. Działo się to układanie w podwarszawskiej pracowni witrażu, kilka kosteczek moją ręką tam jest już w dalekim kraju, fajne wspomnienie tak mi się przy jubilerstwie nasunęło bo mój tata oba zawody jubiler i witrażownik wykonywał w swoim czasie...
____________________
tengel27 15:20, 31 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Przetacznik napisał(a)

Dziękuję weroniko A stempel ma już wersję akrylową i prace znaczone są na bieżąco

A jeśli chodzi o deseczki to powstały jeszcze takie dwie:



niesamowita, one są ceramiczne chyba? Jak się nanosi taki ledwo widoczny wzór - bibułka taka? Sprzedajesz?


Deski są drewniane A wzory - albo z serwetek, albo z papieru ryzowego. Te malowane są akurat lakierem satynowym, ale gdy robię pisanki to używam "tajnego" lakieru błyszczącego i jak do tej pory na wielkanoc sporo mi schodzi właśnie przez efekt porcelanki. A ostatnie - tak.
____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Przetacznik 16:10, 31 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Dziękuję za odpowiedź,przepraszam, może trochę niezręczne, że zapytałam o to wszystko ale to z zachwytu, bardzo dobrze, że to ostatnie - tak, teraz ludzie mają coś tak pięknego w zasięgu wzroku : )
____________________
monteverde 16:30, 31 lip 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Obejrzałam te 7 stron i mnie zatkało , ależ Wy wszyscy macie dar w rękach, wszystko jest piękne, chociaż inne style, Hania wyszła świetnie ale i Ell prace i Dawida, no wszystkie super , podziwiam szczerze
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 17:33, 31 lip 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ja też słów z siebie nie umiem wydusic. Ale zdolni z was ludzie. Niesamowite rzeczy robicie . Każdą pracą można sie zachwycac choc każda inna. Dzięki że pokazujecie takie piękności. Hania akurat wyjechała ale po powrocie będzie z cała pewnością zachwycona. Ja tez jestem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
tengel27 17:53, 31 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Technikę pergaminową pokochałem za to, że jeden wzór przez różne osoby może zostać zinterpretowany zupełnie inaczej i prace wyglądają inaczej. Technika pergaminowa doprowadziła mnie do tego, że zacząłem bawić się w cardmaking. Zaczynałem od kartek pergaminowych...



Potem były kartki scrapowe... ta akurat z moich ukochanych starych jeansów...



W ten sposób w scrapie wykorzystuje się recycling I dzięki temu z pudełka po herbacie można stworzyć to...



PS. Nie lubię różowego, ale za Chiny Ludowe nie chciało wyjść inne

A ten tag przyniósł mi szczęście w małym wyzwaniu blogowym

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
tengel27 17:59, 31 lip 2012


Dołączył: 25 lip 2012
Posty: 821
Lubię też pobawić się rysunkiem, ale to już w zakresie przerysowywania zwłaszcza mangi






Ok - koniec z zanudzaniem

____________________
Mój zielony chaos oraz Moje kaktusy
Tess 18:42, 31 lip 2012


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12099
Przejrzałam wątek, którego istnienie odkryłam dopiero dziś i..

chylę czoła

Macie niezwykłe talenty, podziwiam, że takie rzeczy umiecie zrobić


No, podziwiam Wszystkich Was podziwiam

____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Przetacznik 21:21, 31 lip 2012


Dołączył: 09 maj 2012
Posty: 1544
Celina napisał(a)
Witam serdecznie

Po tym co pokazał Tengel27 zastanawialam sie czy wyciagnąc z szafy moje dzierganie.!
Robi przepiękne rzeczy! Gratulacje!!
Ciagle nie mam czasu dokończyć swoich, moim czasem zażądza ogród i kilka innych spraw!
Moje prace, jak widać w trakcie robót
Nazywają się- Uliczki rzemieślników.
Pozdrawiam wszystkich odwiedzajacych i pozytywnie zakręconych




Celino uliczki śliczne takie radosne, ładne kolory, wyciągaj z szafy wyciągaj !
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies