Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród przejęty od poprzedniego właściciela

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród przejęty od poprzedniego właściciela

nya1 20:09, 26 wrz 2017

Dołączył: 26 wrz 2017
Posty: 5
Witam serdecznie pierwszy raz. Kupilismy dom z juz gotowym ogrodem i ciezko mi to ogarnac bo nie mam w ogole doswiadczenia w tego typu rzeczasz mam nadzieje ze pomozecie. Na poczatek zbliza sie jesien i nie wiem czy cos mam robic juz przed zimna z nim? Trawe juz wiem ze trzeba posypac czyms zwalniajacym jej przyrost ale kiedy? W listopadzie? Rosnie tu dosc spory wiąz i czesc zywoplotu stanowia graby czy teraz warto przyciac aby byl gesciejszy?



frezja 20:11, 26 wrz 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Proponuję poczytać na początek ☺. https://www.ogrodowisko.pl/artykuly/21-co-robimy-w-ogrodzie-we-wrzesniu
____________________
Ewa - Ogrodowy song
nya1 20:16, 26 wrz 2017

Dołączył: 26 wrz 2017
Posty: 5
Dzieki jakos sie musze odnalezc na poczatek. Nie wiem dlaczego nie zamieszczaja mi sie zdjecia mimo ze dodaje je obok komentarza i robie zapisz
sylwia_slomc... 20:24, 26 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82044
Zdjęcia dodajesz tak samo jak piszesz Po prawej obok okna masz wybierz lik, wybierasz fotkę i klikasz dwa razy wyświetli się fotka, klikasz na nią raz i wskakuje Ci w oknie tekstowym, na dole pod oknem masz wyślij i gotowe
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
22:14, 26 wrz 2017

Zajrzyj tu aby dodać swój link do utworzonego wątku w podpisie, wtedy każdy do ciebie trafi, niżej masz link do pomocy:

podpis

link do instrukcji dodawania zdjęć, choć widzę, że sobie poradziłaś
dodawanie zdjęć
nya1 08:37, 27 wrz 2017

Dołączył: 26 wrz 2017
Posty: 5
Super sprobuje po pracy. Szkoda ze dopadla mnie angina po drodze bo praca w ogrodzie stoi. Dzieci tez domagaja sie uwagieh musze je tez zaangazowac. Myslicie ze ten wiąz ktory jest na drugim zdjeciu na koncu to powinnac przyciac juz czy lepiej na wiosne. szczerze mowiac iglaste zywoploty wole ale chcialabym narazie je skrocic zeby zagescily sie przed nastepnym latem bo pole za ogrodzeniem i sie kurzy z niego. Tujki chyba. Wprzyslzym roku dosadze w braku funduszy.
18:31, 27 wrz 2017
Witaj, a jednak udało się założyć wątek, wrzuć fotki i zobaczymy jak to wygląda
nya1 19:36, 27 wrz 2017

Dołączył: 26 wrz 2017
Posty: 5
Fotki sa na poczatku juz 2 dodalam jeszcze z wczoraj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies