Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

DariaB 12:29, 27 wrz 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Aniu masz cudnie skomponowane rabaty. Ta z grujecznikiem jest bardzo fajna, jak drzewko podrośnie to będzie ogień!
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
ajka 14:34, 27 wrz 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Pytałaś o trawnik z mikrokoniczyną u Judith. Ja taki siałam w maju z mieszanki polecanej przez Toszkę dawno temu. Mniej problematyczny ma być - nawóz raz w roku, ograniczona potrzeba podlewania (mikrokoniczyna hamuje parowanie gleby). Zaraz wrzucę foto u siebie.


Super Patrcyja, zajrzę. Czy dosiewanie mikrokoniczyny do istniejącego trawnika ma sens?
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 14:35, 27 wrz 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073
DariaB napisał(a)
Aniu masz cudnie skomponowane rabaty. Ta z grujecznikiem jest bardzo fajna, jak drzewko podrośnie to będzie ogień!


Dziękuję DariaB. Grujecznik rośnie bardzo wolno, ale może się kiedyś doczekam Ta rabata była zmieniana tyle razy! Ale nareszcie jestem zadowolona z efektu.
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Polon 20:55, 29 wrz 2023


Dołączył: 20 kwi 2023
Posty: 216
Szafirki odebrane
No i dzięki temu miałam sposobność zobaczyć piękny ogród Ani, nowy taras i nawet na truskawkę się załapałam
Rośliny piękne, dorodne, rabatki jak z obrazka . A ławeczka pod parasolem z drzewa - bajka.
Mam wątpliwości, czy nazwa wątku jest dobra bo ogrod ma idealną wielkość, na wszystko jest miejsce, a jednocześnie przestrzeń nie przytłacza. Okolica też super, cisza i spokój.
Aniu, bardzo dziękuję
____________________
Malgo
ajka 13:05, 30 wrz 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073
Polon napisał(a)
Szafirki odebrane
No i dzięki temu miałam sposobność zobaczyć piękny ogród Ani, nowy taras i nawet na truskawkę się załapałam
Rośliny piękne, dorodne, rabatki jak z obrazka . A ławeczka pod parasolem z drzewa - bajka.
Mam wątpliwości, czy nazwa wątku jest dobra bo ogrod ma idealną wielkość, na wszystko jest miejsce, a jednocześnie przestrzeń nie przytłacza. Okolica też super, cisza i spokój.
Aniu, bardzo dziękuję


Małgosiu, miło było cię poznać, szkoda że wpadłaś na tak krótko. Następnym razem zapraszam na kawę, no i czekam na twój wątek. Co do nazwy wątku, to był kiedyś pomysł zmiany nazwy na "Ogród z plażą", ale to tylko Danusia może zrobić, z tego co dziewczyny pisały. Może czas w końcu to zrobić. A początki .. cóż faktycznie były trudne
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 13:48, 02 paź 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073
Trawka już powoli rosnie







Kupiłam dwa przywrotniki, jeden wylądował w przejściu



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 13:52, 02 paź 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073




W weekend było ognisko



____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 13:54, 02 paź 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073








____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 13:57, 02 paź 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073




Bodziszki nowo zakupione ładnie się przebarwiaja



A tu jeszcze nowe zawilce Whirlwind Pink

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 13:58, 02 paź 2023


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4073
Trochę traw







____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies