Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród ponad miarę - czyli trudne początki

ajka 16:38, 07 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4038
Magleska niby ta hortensja to hybryda i ma bardzo dużo kwiatów przez cały sezon. Njabardziej boję się czy przeżyje zimę.

Cieszę się, że plaża się podoba, bo powstawała w bólach

Przetacznikowiec wirginijski, od zeszłego roku bardzo się rozrósł, musiałam go podwiązać, bo bałam się, że się połamie. Ciekawe czy będzie miał ciemniejsze kwiaty?





____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 16:42, 07 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4038
Dzwonek kremowy posadzony między hortensjami i trawami. Chciałam by był blisko ławeczki i platana.





Dopóki pod platanem nie będzie kamienia to wrzucamy tam cały nadmiar ziemi, na szczęście sąsiad zgodził się przygarnąć
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 16:45, 07 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4038
Pod brzozami coraz bujniej





Niestety coś mi podgryza hosty. Na szczęście są te mniej i bardziej "lubiane". Co to może być? A może grzyb?

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Martka 17:50, 07 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ajeczko, piękne zakupy, ale jak doszłam do zdjęcia plaży - to nie mogłam odejść po prostu super pomysł, nie widziałam podobnego w żadnym ogrodzie, a warto naśladować Lubię Twoją dynamiczność, kupione - posadzone Brzozowa z bodziszkami pięknaaaaa! Bujniej i bujniej u Ciebie, super widoczki, lubię zaglądać 
ajka 21:38, 07 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4038
Martka napisał(a)
Ajeczko, piękne zakupy, ale jak doszłam do zdjęcia plaży - to nie mogłam odejść po prostu super pomysł, nie widziałam podobnego w żadnym ogrodzie, a warto naśladować Lubię Twoją dynamiczność, kupione - posadzone Brzozowa z bodziszkami pięknaaaaa! Bujniej i bujniej u Ciebie, super widoczki, lubię zaglądać 


Widzisz Martka, dzieci były mniejsze, to pierwsze o czym myśleliśmy to o dużej piaskownicy z miejscem na basen
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
ajka 21:44, 07 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4038
Czosnki przywędrowały do domu już parę dni temu

____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Roocika 22:15, 07 lip 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Aniu, może hosty to przez ślimaki pogryzione?
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ajka 22:27, 07 lip 2021


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 4038
Roocika napisał(a)
Aniu, może hosty to przez ślimaki pogryzione?


Myślisz, że te cholery robią takie małe dziurki? Sadziec też mam taki pogryziony. Może tam piwa poleję i zobaczę czy coś się łapie
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Agatorek 22:44, 07 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13362
Platan świetnie wyglada .

Trzymam kciuki za jeżówki. U mnie jedna była ze dwa razy wykopana przez psa, ale odrosła .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Roocika 22:51, 07 lip 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Hmm, tak myślę ale pewności nie mam
Moje hosty wyglądają jak ser szwajcarski Dziura na dziurze
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies