Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Elegancki i nowoczesny przedogrodek chciałabym mieć :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Elegancki i nowoczesny przedogrodek chciałabym mieć :)

lojalna_ 15:37, 21 paź 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Fotki z platana mi to u mnie bardzo stare . Możesz na kilku ostatnich stronach zobaczyć jak to wygląda aktualnie.

Rozplenice i miskanty lubią słońce piszesze miejsce zacienione .
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Madlenn 21:45, 21 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Miło mi ze do mnie zajrzalas podczytuje i podglądam Twój wątek na biezaco- bo bardzo bardzo mi się u Ciebie podoba. Wiem ze teraz już dużo większe, a co do miejsca to jest ono średnio nasłonecznienia, nie cieniste. Cień jest tam Góra do południa, gdy dom rzuca cień, później przechodzi na zachodnią stronę działki i przedogrodek jest słońcu. Dwa lata temu miałam wsadzone pod tujami pas róż rabatowych i kwity pięknie więc mam nadzieję ze dla rozpkenice to stanowisko też bedxie odpowiednie. Pozdraeiam serdecznie!
Madlenn 21:52, 21 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Jolu jeśli przychodzi Ci do głowy jakikolwiek pomysł na urządzenie tego mojego przedogrodka to błagam o pomoc, liczę na to ze ktoś kto świeżo na to spojrzy będzie miał lepszy pomysł, w mojej głowie króluje się od roku to samo... potrzebuje rady, jakkolwiek miałaby się różnić od tego co sama uplanowalam...
Bardzo proszę doradzić!
U Ciebie tak profesjonalnie, elegancko wszystko poukładane właśnie tak mi się podobają ten styl ogrodu.
Pozdraeiam Cię gorąco
Madlenn 21:55, 21 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Jak uważasz czy ta moja rabata z trzmielinami jest ok? Czy ja zmienić coś disadzic?
kasja83 07:45, 24 paź 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Witam się u Ciebie.
Fajnie, że masz już kostkę-daje to już duży ład w przestrzeni. Jakie chcesz robić ogrodzenie??
Fajnie byłoby,gdybyś wrzuciła plan całej działki i określiła strony świata.Jaki masz rodzaj gleby. Mądre głowy forum napewno Ci doradzą, że trzeba zacząć od przygotowania gleby.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
Madlenn 16:14, 24 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Witaj, miło ni bardzi ze zajrzalas ja Te Oj watek przestudiowalam cały ziemia przed frontem domu jest gleba urodzajna to urodzajka zebrana z innej części działki, oczywiście zdaje sobie sprawę ze i tak trzeba przywieźć jej więcej i przekopac z obornikiem. Produkuje też własny kompost od tego roku, a moi rodzice sąsiedzi mają kurnik i obszar ziemi gdzie ogrodzone kurki mają wolny wybieg ziemua jest tam mocno wzbogacona, wygląda jak na zdjęciu niżej rozkrusza się w dłoni, zaporzyczam hej pod swohe rośliny pomidorki kwiatki w donicach i do warzywniaku.
Madlenn 16:14, 24 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Witaj, miło ni bardzi ze zajrzalas ja Te Oj watek przestudiowalam cały ziemia przed frontem domu jest gleba urodzajna to urodzajka zebrana z innej części działki, oczywiście zdaje sobie sprawę ze i tak trzeba przywieźć jej więcej i przekopac z obornikiem. Produkuje też własny kompost od tego roku, a moi rodzice sąsiedzi mają kurnik i obszar ziemi gdzie ogrodzone kurki mają wolny wybieg ziemua jest tam mocno wzbogacona, wygląda jak na zdjęciu niżej rozkrusza się w dłoni, zaporzyczam hej pod swohe rośliny pomidorki kwiatki w donicach i do warzywniaku.
Madlenn 16:17, 24 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121

Madlenn 16:20, 24 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Dzisiaj dodałam jej sporo do rabaty z trzmielinami mam nadzieję ze wiosna się odwdziecza. Podniósł się poziom rabatki i wygląda znacznie lepiej. Zastanawiam się czy coś tam disadzic czy Tobie się podobają? Z okna w jadalni prezentuje się tak


Kolejne zdjęcie to widok z tarasu.
Madlenn 16:23, 24 paź 2017


Dołączył: 27 sty 2017
Posty: 121
Kostka sama w dobie mi się podobają podobają mi się również rabatki które w niej utworzylam. Nie podoba mi się jednak linia podwórka. Chciałam żeby buły proste linie żeby było kanciaste chciałam też żeby tej kostki było mniej ale M się uparł ze właśnie tak musi być bo będzie wygodnie i z garażu wyjeżdżać i to i tamto... Ą ja bardzo zła bo te pieniazki chętniej bym na roślinki wydała. Ale czy jest jak jest u muszę to upiekdzyc i ogarnąć żeby było elegancko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies