Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Bujanie w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Bujanie w ogrodzie

Dorana 14:55, 10 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Witam wszystkich Ogrodomaniaków

Pięć lat temu wprowadzaliśmy się na swój skrawek ziemi i od tego czasu próbuję stworzyć ogród, który byłby moją dumą. Niestety gdy patrzę na Wasze przepiękne ogrody cały czas mam niedosyt i cały czas coś zmieniam, dosadzam i zakładam nowe rabaty. Być może kiedyś osiągnę jakiś stan zadowolenia i spełnienia
Oto początki istnienia naszego kawałka zieleni. Marnie to wyglądało.




____________________
Bujanie w ogrodzie
sylwia_slomc... 18:50, 10 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Witaj a jak wygląda obecnie?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorana 10:07, 13 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Ależ się ucieszyłam, że jest zainteresowanie moim skromnym ogrodem Cały czas inspiruję się wpisami z Ogrodowiska.
Nasadzenia znajdujące się po lewej stronie domu już sporo podrosły i jestem z nich zadowolona. Z tyłu domu, wzdłuż ogrodzenia, zrobiłam w tym roku dosadzenie roślin. W sumie zostało to wymuszone przez prace podczas budowy tarasu. Musieliśmy wybrać trochę ziemi I w ten oto sposób rosną sobie nowe roślinkiOj mam kilka miejsc, które co roku przechodzą małe przemiany i nie mogę zdecydować się na ostateczny ich wygląd (choćby od frontu oraz rabata bylinowa za domem). Mam na obecną chwilę zdjęcia nie najlepszej jakości, ale postaram się zrobić lepsze.
____________________
Bujanie w ogrodzie
Dorana 11:53, 13 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
A tak ogród prezentował się w 2016 roku latem. Sama z niedowierzaniem patrzę jak do góry poszły moje roślinki na dzień dzisiejszy
____________________
Bujanie w ogrodzie
Dorana 11:56, 13 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
i nasze warzywka zeszłoroczne tak sobie rosły Niestety ten rok nie był aż tak przychylny
____________________
Bujanie w ogrodzie
sylwia_slomc... 12:05, 13 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Świetne masz ogrodzenie I już fajny ekran z liściastych, warzywnika pozazdrościć
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorana 13:07, 13 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Dziękuję Ci bardzo Mój ogród to pestka w porównaniu z Twoim! Dopieszczony detalami, a jaki ogromny!
____________________
Bujanie w ogrodzie
sylwia_slomc... 17:14, 13 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
A gdzie tam dopieszczony....raczej zapuszczony bo z czasem nie wyrabiam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:15, 13 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Fajna ta donica drewniana
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Dorana 20:00, 18 lis 2017


Dołączył: 10 lis 2017
Posty: 47
Dziś rano bardzo się ucieszyłam, że świeci słońce. Miałam plan zrobić obchód ogrodu. Ostatnio nie pamiętam kiedy można było z lubością po nim pospacerować (ziąb i szaro, gdy wracamy w tygodniu z pracy). Oczywiście zanim zjadłam śniadanie, słoneczko zdążyło się na dobre schować. Zimny, a wręcz mroźny wiatr rozhulał się na dobre i musiałam uciekać do domu A oto kilka migawek z dziś.
____________________
Bujanie w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies