Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród zapachów u Jasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród zapachów u Jasi

Poziomka 20:48, 22 sie 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Żeby Mała Mi nie pisała że mało zdjęć ..







____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Poziomka 21:00, 22 sie 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
I jeszcze chcę coś wyjaśnić.
Maja była u Dzidki, u mnie umówiłyśmy się na czerwiec bo wtedy ogród jest najładniejszy.
Panowie kamerzyści zrobili jedno ujęcie ze starszą ogrodniczką w przeddzień jej 91 urodzin. Potem zrobiliśmy takie zdjęcie

22.07.2014

Pozdrawiam Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Kondzio 21:03, 22 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Zdjęcie piekne miło was widzieć juz sie stęskniłem i ciesze sie ze i na żywo sie spotkamy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 21:07, 22 sie 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
U ciebie zawsze jest ładnie wlasnie doczytałem i drże i to bardzo ale tez sie ciesze bo mi pomożecie moze kilkoma drobnostkami z którymi sobie nie radzę hi hi hi napewno nie bede miał tak dopieszczonego ogrodu jak wasze ale zawsze cos mozna zobaczyć
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
monteverde 22:45, 22 sie 2014


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witaj Jasiu nadrobiłam ponad 10 stronicowe zaległości spowodowane brakiem kompa, bardzo milo spędziłam godzinkę w Twoim ogrodzie oglądając wszystkie cuda, masz piękny ogród i cieszę się, że Maja zawita także do niego bo takie śliczności trzeba pokazywać u mnie agapanty też dały popis w tym roku, popisały się Pinokio, Wołga i biały, żeleźniak żółty nie kwitł mi w rajskim ani tutaj tylko szedł w liście za to różowy był w tym roku śliczny, moja Ewelina została w rajskim chyba, że któraś z dziewcząt wykopałapozdrawiam kwiatkiem Anny pozyskanej z ogrodu botanicznego w Poznaniu, ta piwonia to stara odmiana
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
alinak 23:52, 28 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Poziomka napisał(a)







Jasiu znakomite towarzystwo ...mama seniorka i dwa pokolenia ...no i Maja ...bardzo pozytywne wrażenie .wpadłam przy okazji twoich zdjęć na pomysł że przesadzę ( buuu zapominałam nazwy ) te białe drobne kwiaty nad przywrotnikiem...własnie do przywrotnika ...piękna kompozycja.
ciesze sie na nasze spotkanie w niedzielę ..czekam z niecierpliwością .

aaa w tle moja ukochana budleja skrętolistna ....wiesz że sobie kupiłam .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Bogdzia 07:06, 29 sie 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Poziomka napisał(a)
I jeszcze chcę coś wyjaśnić.
Maja była u Dzidki, u mnie umówiłyśmy się na czerwiec bo wtedy ogród jest najładniejszy.
Panowie kamerzyści zrobili jedno ujęcie ze starszą ogrodniczką w przeddzień jej 91 urodzin. Potem zrobiliśmy takie zdjęcie

22.07.2014

Pozdrawiam Jasia


Piękne zdjęcie.Nic u Ciebie nie krecili????Oni przecież przyjeżdzaja po kilka razy to powinni troche nakręcic a w czerwcu głowną częśc. Pozdrowienia dla Was i Mamy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Kondzio 18:57, 02 wrz 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Tęsknie już za wami hi hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Poziomka 20:54, 02 wrz 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
monteverde napisał(a)
moja Ewelina została w rajskim chyba, że któraś z dziewcząt wykopałapozdrawiam kwiatkiem Anny pozyskanej z ogrodu botanicznego w Poznaniu, ta piwonia to stara odmiana

Szkoda Eweliny , ale Twoja imieniczka równie piękna jak ona. Ja mam ciągły niedosyt piwoni i z trudem powstrzymuje się przed nowymi zakupami.

Ato mój zwariowany ciemiernik , tak już ma że zaczyna kwitnienie latem




Pozdrawiam Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Poziomka 21:03, 02 wrz 2014


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
alinak napisał(a)


aaa w tle moja ukochana budleja skrętolistna ....wiesz że sobie kupiłam .


Alinko widziała, widziałam i bardzo mądrze zostawiłaś jej dużo miejsca ,mojej muszę co roku robić podstrzyżyny.





Pozdrawiam Jasia
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies