Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ranczo Szmaragdowa Dolina II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ranczo Szmaragdowa Dolina II

AgnieszkaW 09:47, 31 sty 2019

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ślicznie wyszło
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:58, 31 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82342
Milka napisał(a)
Fantastyczne skarby zgromadziłąś i nabyłaś podziwiam renowację, zapał, placyk już ujarzmiony, a najbardziej zachwyciła mnie tkanina, sama chętnie bym takową zakupiła
Sylwia, podziwiam waszą energię, normalnie wariaci w pozytywnym sensie, buziaki

Irenko jeśli macie gdzieś blisko LM to i tkaninę pewnie mają taką samą
Od 2012 roku gromadzę wszelakie przedmioty, które mi sie moga przydać do dekoracji lub użytku w domu Sporo za przykładem Alinki odkupione na złomowiskach lub pchlich targachA Część to podarunki od znajomych, którzy wiedzą, że zbieram i mam z tego frajdę potem
Dziękujemy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:59, 31 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82342
Katkak napisał(a)
Idziecie jak burza.

Bo pogoda stała się łaskawa
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 10:01, 31 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)

Irenko jeśli macie gdzieś blisko LM to i tkaninę pewnie mają taką samą
Od 2012 roku gromadzę wszelakie przedmioty, które mi sie moga przydać do dekoracji lub użytku w domu Sporo za przykładem Alinki odkupione na złomowiskach lub pchlich targachA Część to podarunki od znajomych, którzy wiedzą, że zbieram i mam z tego frajdę potem
Dziękujemy

No o fajnie, ja z kolei, co mi się pląta wywalam, ale na targi i złomowiska jeżdżę i też ciągle coś zdobędę
Blisko mam LM, to zerknę, bo muszę nowe poduchy na fotele uszyć, Leoś z Misią już ostatnie zniszczyły, a ta tkanina do domku letniego tez mi pasuje
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 10:01, 31 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82342
mikina34 napisał(a)

Nowy look taczki pierwsza klasa, na pewno będzie z daleka widoczna
Jak Kasia pisze, idziecie jak burza, widać, że robota Wam się w rękach pali pięknie będzie...

Mam nadzieje, że sie uda i będzie to wyglądało tak jak mam w głowie

Gdyby wszystkie narzędzia były w mocnych kolorach to by je łatwiej byo w ogrodzie znaleźć, raz zgubiłam sekator i znalazłam dopiero po roku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:03, 31 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82342
mikina34 napisał(a)

Domek kupowany gotowy więc nie pamiętam dokładnie, ale jakieś 8-10cm. W tym roku chcę zrobić Waszym przykładem i nawiercić otwory w drewnie, ile powinny mieć głębokości?

Zależy od szerokości otworu i grubości długości wiertła, my wiercimy tak na 5-10 cm
Więc Twoje wydają się ok, musiał się dzięcioł do nich dobrać bo inne ptaki mają za krótkie dzioby.
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 10:04, 31 sty 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
sylwia_slomczewska napisał(a)
taczka dostała nowe koło, bo noszenie piasku w wiadrach nie na nasze kręgosłupy już

do tego w moich kolorach

dokładamy i dokładamy i ubywa

tylko się tańca między kretówkami uczymy

Fajne koło do taczki, przynajmniej z daleka widoczna. No i sporo zrobione już
Ale kretowisk nie zazdroszczę, jednak jest plus, zbierzesz ziemię i do donic możesz wykorzystać
Wiosna szybko się pcha
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
sylwia_slomc... 10:07, 31 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82342
AgnieszkaW napisał(a)
Ślicznie wyszło

Powiem Ci Aga, że cieszą mnie bardzo, bo mam takich jeszcze 7 sztuk do odnowy kiedyś i martwiłam się gdzie ja u nas tapicera znajdę do nich, a teraz wiem, że nie muszę szukać

Są w trochę lepszym stanie niż te co odnowiłam, ale babcia z nich korzysta jeszcze więc na razie nie ruszam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:08, 31 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82342
Milka napisał(a)

No o fajnie, ja z kolei, co mi się pląta wywalam, ale na targi i złomowiska jeżdżę i też ciągle coś zdobędę
Blisko mam LM, to zerknę, bo muszę nowe poduchy na fotele uszyć, Leoś z Misią już ostatnie zniszczyły, a ta tkanina do domku letniego tez mi pasuje

Jest śliczna, z nie najwyższej półki cenowej( u nas) i do tego świetna gatunkowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 10:10, 31 sty 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82342
Milka napisał(a)

Fajne koło do taczki, przynajmniej z daleka widoczna. No i sporo zrobione już
Ale kretowisk nie zazdroszczę, jednak jest plus, zbierzesz ziemię i do donic możesz wykorzystać
Wiosna szybko się pcha

Wiosna się pcha , ale trawę to tak mamy na trasie podwórko placyk wydeptaną, że trzeba bęzie chyba od nowa siać....z drugiej strony świerza zieleń będzie widoczna w trawniku i poprowadzi wprost do domku
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies