Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród tworzę nowoczesny czyli wewnętrzna walka jak nie zostać kokoszką :)

magnolia 22:02, 02 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
Asia, pomyliłam- alba to bylina, pewnie.
I dłuższy niż Hakure- 1 metr. Pomyliłam z sybirica
____________________
nawigatorka 22:05, 02 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
Mam taki niby gabion wysoki na 50 cm i chce zakryc to ze jest krzywy hakure rosnie u jego podstawy ale troch za maly jest.chcialabym by powojnik troche zakryl ten gabion.
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
ana_art 22:11, 02 cze 2016


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
malkul napisał(a)


nei wiem jak długo mam je w sumie pierwszy rok

te podpory kupiłam kiedyś na allegro, o ile mnie pamięć nei myli to ocynk, coć trzy mi juz zardzewiały
hmmm a moim nic nie jest
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
magnolia 22:13, 02 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
nawigatorka napisał(a)
Mam taki niby gabion wysoki na 50 cm i chce zakryc to ze jest krzywy hakure rosnie u jego podstawy ale troch za maly jest.chcialabym by powojnik troche zakryl ten gabion.


a sizja ptitsa? jeszcze więszy, chyba lepszy. Tylko czy kolor Ci odpowiada
http://www.clematis.com.pl/pl/encyklopedia?view=plant&plantid=729
____________________
nawigatorka 22:18, 02 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)


a sizja ptitsa? jeszcze więszy, chyba lepszy. Tylko czy kolor Ci odpowiada
http://www.clematis.com.pl/pl/encyklopedia?view=plant&plantid=729
tez ciekawy.bialy gralby mi lepiej ale i taki moglby byc.a myslisz ze niebylinowy polozylby sie na takim gabionie czy chcialby isc do gory?za gabionem jest mur
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
magnolia 22:24, 02 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
i bylinowy robi takie próby w górę, ale wystarczy położyć na nim coś lekkiego ( ja kładę kulki wiklinowe na kilka dni na swoim na gabionie) i podda się.
A niebylinowy.... nie wiem uczciwie pisząc. może być tak że będzie się piął sam po sobie tworząc takie kłębek na górze , ale nie wiem.
____________________
nawigatorka 22:33, 02 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)
i bylinowy robi takie próby w górę, ale wystarczy położyć na nim coś lekkiego ( ja kładę kulki wiklinowe na kilka dni na swoim na gabionie) i podda się.
A niebylinowy.... nie wiem uczciwie pisząc. może być tak że będzie się piął sam po sobie tworząc takie kłębek na górze , ale nie wiem.
a widzialam kiedys u Ciebie na zdjeciu te kulki.dziekuje Marto.bede zamawiala Anite to cos i w tym celu dokupie
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
leon60 22:36, 02 cze 2016


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Marto masz obłędnie !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
magnolia 22:39, 02 cze 2016


Dołączył: 22 lip 2011
Posty: 5624
leon60 napisał(a)
Marto masz obłędnie !


dziękuję. Lubię nasz ogród, ale mam opory przed pokazywaniem go, bo takie jest 'w trakcie' wciąż.
____________________
nawigatorka 22:43, 02 cze 2016


Dołączył: 29 mar 2014
Posty: 29303
magnolia napisał(a)


dziękuję. Lubię nasz ogród, ale mam opory przed pokazywaniem go, bo takie jest 'w trakcie' wciąż.
nawet nie wiesz Marto jakie dla innych to jest motywujace i pocieszajace ze inni tez maja ogrody "w trakcie" taka chyba tez dola ogrodnika.i to chyba dobrze
____________________
Asia - Typografia ogrodu *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies