Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród bez reguł

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród bez reguł

Gosiek33 07:50, 11 sty 2021


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Ale śniegi
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
April 13:43, 12 sty 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Hej, zdawaj relacje jak po szczepieniu
Ja pewnie doczekam dopiero w przyszłym roku, jak będzie to w tym tempie przebiegać ale nic to
____________________
April April podbija las Mazowsze
galgAsia 13:45, 12 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Uprzejmie donoszę, że pada śnieg
Mam nadzieję, że dzięki Bestii ze Wschodu utrzyma się choć kilka dni . Póki co, temperatura jest na poziomie 0C.
Tyle śniegu miałam chyba 3 czy 4 lata wstecz . Ale żeby nie było - wcale dużo go nie ma, zieloną trawę jeszcze widać.

Jestem zaszczepiona . Jestem szczęśliwa
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:52, 12 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
April napisał(a)
Wszystko u ciebie szybciej
Ciemierniki, oczary. U mnie ciemierniki jeszcze w pąkach. A oczara muszę oblukać, bo nawet nie wiem. To pierwsza jego zima, nie jestem przyzwyczajona tak wcześnie oglądać kwiatki
Aprilku No cieplej tu u mnie jest, nie ma co ukrywać. Nie zawsze mi to odpowiada , trochę zimy i chłodu też by się przydało. Ale oczary jeszcze zwinięte, dają na razie subtelny kolorek. Mam nadzieję, że uda mi się w tym roku ogarnąć wgłębnik na tyle, żeby zacząć tam sadzić. Teraz zobaczyłam te kolorki na tle pomalowanego muru... Po raz n-ty wielkie buziole dla wszystkich, które mnie przekonywały do ciemnego koloru na mur
Gdzieś wyczytałam, że ciemierniki w pierwszym roku po posadzeniu kwitną tylko na 20% swoich możliwości. Więc ten rok im spokojnie odpuszczam, byle popis dały następnej zimy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:54, 12 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
antracyt napisał(a)
Muszę się jutro u siebie rozejrzeć co u oczara słychać Ciemierniki mam w podobnej fazie
Zuza, widziałam Twoje łupy ciemiernikowe . Dobre koleżanki to jest to
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
galgAsia 13:57, 12 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
TAR napisał(a)
Asia u Ciebie juz oczary i kaliny u mnie sniegu po łydki, wszystko przygniecione. oczar dopiero w pakach a jedna mala kalinka calkiem pod sniegiem z dachu, nie wiem czy przezyje. wczoraj saperka odkopywalam rodki. ale przychaczylam lodyge jednemu i odpuscilam, nie chce grzyba w razie gdyby jednak przezyly
Tarcia, u mnie śnieg to wydarzenie epokowe zgoła Jak szłam do pracy, to miałam ochotę bałwana lepić
Ale obstawiam, że kwitnienie zacznie się za jakieś dwa tygodnie. Tak by wskazywały kilkuletnie obserwacje.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Anda 14:00, 12 sty 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Gratuluję Ja mam nadzieję na szczepienie latem, jak się uda
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
galgAsia 14:02, 12 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Zana napisał(a)


Asiula, zaglądam nieśmiało. Chyba się u Ciebie mega bardzo pozmieniało. Tyyyle traw!

Szydełkowe cudaki niezmiernie mi się spodobały. Jako dziecko szydełkowałam ubranka dla moich lalek, a teraz... hm, szkoda że czasu brak.

Uściski, całuski i życzenia najlepsze zostawiam
Anulka, jak dobrze, że jesteś
Dzięki robótkom udało mi się odizolować mentalnie i zresetować , bo otaczająca rzeczywistość zaczynała mnie już osaczać...No i nie siedzę w kącie z objawami choroby sierocej w oczekiwaniu na wiosnę Choć już powoli się rozglądam za nasionkami
teraz jestem na etapie koszy i koszyków, dywanów, puf. Nie podejrzewałam, że tak to się skończy

W ogrodzie trochę się pozmieniało, jeszcze trochę przed nami. Niech no tylko wiosna ruszy
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasya 14:09, 12 sty 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42232
galgAsia napisał(a)
Uprzejmie donoszę, że pada śnieg
Mam nadzieję, że dzięki Bestii ze Wschodu utrzyma się choć kilka dni ..

Jestem zaszczepiona . Jestem szczęśliwa


Super
Ja znam takich co się bardziej boja szczepionki niż wirusa i nie mogę tego pojąć
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
galgAsia 14:10, 12 sty 2021


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Gosiek33 napisał(a)
Ale śniegi
Taaa... Zasypało na biało po kokardy
Niech sypie, zrobi się trochę jaśniej i czyściej, zrobi się ładniej
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies