Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Pszczelarnia

Pokaż wątki Pokaż posty

Pszczelarnia

Pszczelarnia 09:30, 02 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Poziomka napisał(a)


Czy to fenkuł ?
Siałam fenkuł o zielonych liściach w tym roku, ani jedno nasionko nie skiełkowało

Tak to fenkuł w odmianie bordowej. Łagodna sucha zima spowodowała, że przetrwał. Ponoć się rozsiewa (np. u Tomka) ale u mnie mało co się rozsiewa i rośnie, bo ja chyba zbyt drobiazgowo pielę.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ensata 09:31, 02 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
Pszczelarnia napisał(a)

Piwonia 'Miss America'
Ałaaaaaa, taką właśnie muszę mieć, skąd ją masz? Przeszukałam wszystko i nie ma Powiedz jak się sprawuje?
____________________
W kolorze blue
Pszczelarnia 09:31, 02 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Kuba napisał(a)
Czy Twój ogród zagra w fimie? W pełni na to zasługuje Cudowna wiadomość
Pozdrawiam

Nie. Tylko rekwizyty ogrodowo-domowe.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 09:34, 02 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ensata napisał(a)
Ałaaaaaa, taką właśnie muszę mieć, skąd ją masz? Przeszukałam wszystko i nie ma Powiedz jak się sprawuje?


Mam ją 2 rok i już kwitnie obficie. Stoi sztywno. Kwiaty mega wielkie ale sztywne. Pachnie pięnie. No jest taka wielka jak na sterydach. Kupiłam w OBI - był wtedy "rzut" różnych piwoni.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Ensata 09:35, 02 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
O rany, ale przygoda. Ty masz ule w kwiatki masz zdjecie z bliska? Zastanawialam się gdzie się podziewasz, a tu masz..przygoda
____________________
W kolorze blue
Tess 09:37, 02 lip 2015


Dołączył: 17 maj 2012
Posty: 12108
Też łałuję, super! Ależ cudowna przygoda.
Cieszę się niemal tak, jakby to mnie samą spotkało.
____________________
Pozdrawiam:) Teresa W Gąszczu u Tess oraz Ogród nad Rozlewiskiem Chętnie dzielę się roślinami z każdym, kto po nie przyjedzie, albo odbierze w jakimś umówionym miejscu. Ale nie wysyłam roślin.
Poziomka 09:38, 02 lip 2015


Dołączył: 12 lip 2011
Posty: 1258
Pszczelarnia napisał(a)

Tak to fenkuł w odmianie bordowej. Łagodna sucha zima spowodowała, że przetrwał. Ponoć się rozsiewa (np. u Tomka) ale u mnie mało co się rozsiewa i rośnie, bo ja chyba zbyt drobiazgowo pielę.

To ja proszę o pozbieranie nasionek
____________________
Jasia - Ogród zapachów u Jasi
Pszczelarnia 09:44, 02 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ensata napisał(a)
O rany, ale przygoda. Ty masz ule w kwiatki masz zdjecie z bliska? Zastanawialam się gdzie się podziewasz, a tu masz..przygoda


Ule były w kwiatki ale zostały poddane wizji artystycznej pani Joanny Machy - scenograf.
Więcej rzec nie mogę. Czekamy na film. Będą jeszcze sceny jesienne i zimowe kręcone w Ziemi Kłodzkiej.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Magda70 09:46, 02 lip 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Pszczelarnia napisał(a)
I uczestniczyłam w planie filmowym "Pokotu" kręconego w "małej wiosce w Sudetach" a dokładnie w Ziemi Kłodzkiej w charakterze konsultanta przy scenach z pszczołami.


E...no...zatkało mnie ale w sumie to nie powinno
Światowa nam się Ewciu robisz Fajnie!!
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Ensata 09:47, 02 lip 2015


Dołączył: 09 mar 2015
Posty: 4586
No to czekam, niecierpliwie czekam!
____________________
W kolorze blue
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies