Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

Iwon 13:13, 20 sie 2014


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 65
Ślicznie. Czekam na kolejne zdjęcia
____________________
iwon zielono mi... czyli ogrod iwony
andziurex 13:32, 20 sie 2014


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
eee_taam napisał(a)


wczoraj taki watek został załozony z mojego doswiadczenia wiem ze trzeba z tymi odrostami nuczyc się zyć ja mam cześciowo ograniczenie z dachówek zabitych w pionie około 0,5m w dół ale to nie skutkuje na 100% troszke pomaga
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4879-maliny-czy-warto-je-uprawiac


O kurcze, 0,5m... Ja miałam zamiar na jakieś 40cm się wkopać. Cóż, wyrywam i wycinam na razie na bieżąco.
____________________
Ania
Milka 13:43, 20 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Boje się, żebyście nie byli zawiedzeni tą wielkością, to będzie normalny ogród


jak ja lubię normalne ogrody no śmieję się, jak wszyscy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 15:55, 20 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zielona napisał(a)
Danuś - czytałam u Irenki, że mało fotek zrobiłaś, więc pewnie zabiegana jesteś w tym nowym ogrodzie. Mimo tego zapytam, czy ostatnimi dniami miałaś chwilę na kontemplację tego, co już jest w pierwszej części? Zrobiłaś może nowe fotki "tamtego" ogrodu?


Wczoraj nic nie zrobiłam, ale mam zapasy fotek, tylko muszem dawkować racjonalnie, nie chcem, ale muszem, żeby na dłużej starczyło i żeby była ciągłość
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:57, 20 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
andziurex napisał(a)

A że tak podpytam, masz jakiś patent na utrzymanie malin w samotnym pasku? U mnie malinowy placyk po 2 latach opanował wszystko wokół a młode pędy malin wyrastają w promieniu 2 metrów wokół niego. Na razie wycinam je na bieżąco, ale myślę czy może nie wkopać dookoła jakiegoś obrzeża żeby ograniczyć te zapędy.


Wkopiemy płyty betonowe chodnikowe, mam taki zamiar.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:58, 20 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zielona napisał(a)
Danuś - czytałam u Irenki, że mało fotek zrobiłaś, więc pewnie zabiegana jesteś w tym nowym ogrodzie. Mimo tego zapytam, czy ostatnimi dniami miałaś chwilę na kontemplację tego, co już jest w pierwszej części? Zrobiłaś może nowe fotki "tamtego" ogrodu?


Dzisiaj specjalnie robiłam fotki jakby przez "dziurkę od klucza" czyli przez prześwity, zobaczymy jak wyszły... ale wieczorkiem, bo muszę lecieć na pocztę Pierwsza część wygląda zaskakująco bujnie i znakomicie Trawy zachwycające, aż nie wierzę, że tak może być Ogród bajka

Właściciel ostatnio mi opowiadał, jak jego znajomi zwrócił mu uwagę, ze ma taki wspaniały ogród a tak mało w nim przebywa. Obiecał to zmienić
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:02, 20 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
popcarol napisał(a)
Ale fajnie A dzisiaj też foty będą? super tak podglądać od kuchni powstawanie pięknego ogrodu
A foty z ogrodu z lustrem - jest szansa? Na pewno wszystko wyrosło!!

pozdrawiam!!


Foty ogrodu z lustrem będą przez płot, bo są goście, nie wypada latać z aparatem po ogrodzie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 16:04, 20 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Iwk4 napisał(a)
Danusiu, normalne ogrody mamy MY !!! Ty robisz wyjątkowe.
I nie dziw się, jak po tej realizacji będziemy zmieniać nasze warzywniaki.


Dobre - warzywniakiem pochwalę się na wiosnę, zamierzam zrobić taki, który powali na kolana i mnie i właścicieli i Was oczywiście. Ale teraz to tylko mogę koperek na natkę wysiać (nie wiem czy zdąży wyrosnąć) i sałatę i rzodkiewkę wysiać, na pomidorki za późno. Jesień to nie pora na obsadzanie/obsiewanie/pikowanie warzyw
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 16:04, 20 sie 2014


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
No tak, pomyślą, że najazd Japończyków
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Gardenarium 16:05, 20 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mam machanie obu panów razem i z osobna, przy cudnym drzewie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies