Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z lustrem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z lustrem

Malgosik 09:22, 20 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Gardenarium napisał(a)
Boje się, żebyście nie byli zawiedzeni tą wielkością, to będzie normalny ogród


Danusiu nas zachwyca choćby jedna mała rabatka ładnie skomponowana, a co dopiero cały geometryczne ogród.
____________________
Ogród na glinie
Malgosik 09:23, 20 sie 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Zielona napisał(a)
Danuś - czytałam u Irenki, że mało fotek zrobiłaś, więc pewnie zabiegana jesteś w tym nowym ogrodzie. Mimo tego zapytam, czy ostatnimi dniami miałaś chwilę na kontemplację tego, co już jest w pierwszej części? Zrobiłaś może nowe fotki "tamtego" ogrodu?


Też bym chętnie pooglądała jak ogród rośnie.
____________________
Ogród na glinie
Juzia 09:35, 20 sie 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38590
ana_art napisał(a)

buahahaha leże i kwiczę!!!!!!


U mnie taka sama reakcja
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
ag_zie 10:33, 20 sie 2014


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
nie mogę doczekać się dalszego ciągu - przeglądam od początku to baaaaardzo wciąga!
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
andziurex 10:46, 20 sie 2014


Dołączył: 30 lis 2013
Posty: 299
Gardenarium napisał(a)
Borówki będą w brzozach, maliny jako samotny pasek.

A że tak podpytam, masz jakiś patent na utrzymanie malin w samotnym pasku? U mnie malinowy placyk po 2 latach opanował wszystko wokół a młode pędy malin wyrastają w promieniu 2 metrów wokół niego. Na razie wycinam je na bieżąco, ale myślę czy może nie wkopać dookoła jakiegoś obrzeża żeby ograniczyć te zapędy.
____________________
Ania
Sabina76 10:56, 20 sie 2014


Dołączył: 19 sty 2014
Posty: 887
andziurex napisał(a)

A że tak podpytam, masz jakiś patent na utrzymanie malin w samotnym pasku? U mnie malinowy placyk po 2 latach opanował wszystko wokół a młode pędy malin wyrastają w promieniu 2 metrów wokół niego. Na razie wycinam je na bieżąco, ale myślę czy może nie wkopać dookoła jakiegoś obrzeża żeby ograniczyć te zapędy.


To przytoczę ze strony 271 wypowiedź Pani Danusi:

Gardenarium napisał(a)


Zdzisław jest wyszkolony w cięciu malin, uprawiał całe pola kiedyś i jest mistrzem, natomiast aby odrosty nie weszły w trawnik, można zakopać pionową przegrodę, może zrobimy krawężniki? Pod ziemią oczywiście.



Pozdrawiam
____________________
Sabina - Ogrodowa symfonia
popcorn 11:23, 20 sie 2014


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Ale fajnie A dzisiaj też foty będą? super tak podglądać od kuchni powstawanie pięknego ogrodu
A foty z ogrodu z lustrem - jest szansa? Na pewno wszystko wyrosło!!

pozdrawiam!!
____________________
Mój nowy ogródek
Kindzia 12:17, 20 sie 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Jak to dobrze, że trafiłam znowu Nie mogę spokojnie patrzeć na takie idealne kuleczki na pniu

Czekam, jak wszyscy...
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
12:54, 20 sie 2014
andziurex napisał(a)

A że tak podpytam, masz jakiś patent na utrzymanie malin w samotnym pasku? U mnie malinowy placyk po 2 latach opanował wszystko wokół a młode pędy malin wyrastają w promieniu 2 metrów wokół niego. Na razie wycinam je na bieżąco, ale myślę czy może nie wkopać dookoła jakiegoś obrzeża żeby ograniczyć te zapędy.


wczoraj taki watek został załozony z mojego doswiadczenia wiem ze trzeba z tymi odrostami nuczyc się zyć ja mam cześciowo ograniczenie z dachówek zabitych w pionie około 0,5m w dół ale to nie skutkuje na 100% troszke pomaga
http://www.ogrodowisko.pl/watek/4879-maliny-czy-warto-je-uprawiac

12:57, 20 sie 2014
popcarol napisał(a)
Ale fajnie
A foty z ogrodu z lustrem - jest szansa? Na pewno wszystko wyrosło!!

pozdrawiam!!


chyba wiekszość chciałaby oglądać tą realizacje w kolejnym sezonie rośnięcia , .....zimozielonego i innych pewnie tez
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies