Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

April 11:12, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
polinka napisał(a)


Nie wiadomo jak skomentować takie bidoki, a co dopiero wystawić na sprzedaż i nazywać to sadzonkami Masakra, że ludziom nie wstyd!


Okazuje się że szalony ogrodnik wszystko na przedwiośniu kupi Włącznie ze mną.
Posadziłam do doniczek i kontroluję Niech przeżyją bo jak nie, będzie zadyma
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:14, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Wiolka5_7 napisał(a)
Co za oszuści takie coś sprzedawać, wrr!

Krokusiki i przebiśniegi masz śliczne


Wiolka, pozostałe rośliny w przesyłce były ok lub bardzo ok, więc jestem jeszcze grzeczna Szkoda mi tylko jak się nie przyjmą bo mają mieć fajne kolorki, taki bordo
Krokusy i przebiśniegi mają potencjał Dziękuję.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:19, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Agatorek napisał(a)
Piękne te krokusy i przebiśniegi

A te sadzonki bozykwiatow to chyba jakiś żart. I to nieudany

Nie mam nic przeciwko temu żeby sadzonki zrobiły mi dowcip i ...przeżyły
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:27, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Nowa12 napisał(a)
Ach te zakupy przez neta. Można by książkę napisać . Te firmy bardzo często czują się bezkarne. I często nie szkodzą im nawet złe opinie.


Witaj Aga.
Ja też na żadną krucjatę się nie szykuję bo jak pisałam, pozostałe rośliny przyszły w stanie świetnym. Widocznie bożykwiat mają w takim "standardzie"
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:31, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Gratuluję pozyskania kępek przebiśniegów. Marzenia jednak się spełniają.
A sadzonki- szkoda słów. Za karę kazałabym sprzedawcy sadzić takie u siebie w hurtowych ilościach.


Oj tak Haniu, spełniło się moje marzenie o posiadaniu przebiśniegów. To piękne kwiaty. Pierwszy raz je na żywo zobaczyłam, rozpakowując paczkę. Dziwne prawda Wcześniej widywałam tylko na zdjęciach. Ale się zakochałam i rzeczywistość mnie nie rozczarowała. Te kwiatuszki są niezwykle urokliwe.
Co do sadzonek bożykwiatów, to nie jestem mściwa
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:33, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Monika83 napisał(a)
Piękne i z każdym rokiem będzie ich coraz więcej bo szybko się rozmnażają te wielkokwiatowe


Dziękuję Moniko. Właśnie zauważyłam że jest ich więcej, więc od razu fajniej wyglądają. A te drobne gdzieś zanikły. U mnie mało słońca więc z krokusami nie poszaleję Ale chcę przetestować jeszcze w jednym miejscu.
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:35, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
TAR napisał(a)



dzieki dobrze wiedziec budowe jakos ogarniamy, czekam na PNB i w maju ruszamy, mam zaklepane okna, dach, drzwi i co najwazniejsze wykonawce. licze sie z tym, ze bedzie drozej ale musze sie wybudowac. na razie ogarnelismy wode - mamy juz studnie i wlasne ujecie, mamy ogrodzenie, robimy porzadek na dzialce i zaczynam w zakatkach ogrodowych robic jakies nasadzenia. musze, bo inaczej sie udusze. i czekam juz na sezon co by kajakowo ruszyc


Wcale się nie dziwię że już coś sadzisz. Też by mnie nosiło. Jak masz teren ogrodzony to już rośliny bezpieczne
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:37, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
BKosimkArt napisał(a)

Cisami, danicami... na jednej rabacie posadziłam róże zamiast kulek


Chciałam cię zapytać czy nie martwisz się że korzenie cisów i danic zagłuszą róże i sobie uświadomiłam że przecież też mam cisy obok róż
Póki co dają radę
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:40, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
Magara napisał(a)

Jola, dzięki Już zaplanowałam, że 70 cm minimum Tylko plany się trochę omskły, ale ja wciąż żyję nadzieją
A misę pokazuj jak najczęściej bo też postanowiłam taką kotu kupić Tylko muszę przyoszczędzić


No czytałam, czytałam. Szkoda ale cóż, ogrodnik musi być cierpliwy.
Ja ostatnio zdjęć nie robiłam. Ciągle gonię własny ogon. Ale obiecuję sobie że w ten weekend to już muszę. Zobaczymy jak dotrzymuję słowa

Na misę zbieraj, warto. Choć tak stal drożeje że strach się bać...
W tym temacie też nadzieja potrzebna Nie musi być taka wielka jak moja. Ja poszalałam, no nie da się ukryć
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 11:41, 07 kwi 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10309
antracyt napisał(a)

To fakt, niech przynajmniej jeszcze z tydzień poczekają


Znów oglądałam pędy glediczji i dalej nic
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies