Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » April podbija las...

Pokaż wątki Pokaż posty

April podbija las...

Gruszka_na_w... 19:28, 31 mar 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22250
Gratuluję pozyskania kępek przebiśniegów. Marzenia jednak się spełniają.
A sadzonki- szkoda słów. Za karę kazałabym sprzedawcy sadzić takie u siebie w hurtowych ilościach.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Monika83 19:47, 31 mar 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3081
April napisał(a)
Mam też odrobinkę krokusów. Bez porównania z innymi koleżankami ale zawsze coś





Piękne i z każdym rokiem będzie ich coraz więcej bo szybko się rozmnażają te wielkokwiatowe
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
TAR 20:30, 31 mar 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7792
April napisał(a)


Nie dziwię się że nie masz czasu. A jak z budową? Niekorzystny to moment na budowę. Wszystko drożeje. Ogarniasz jakoś? Ja też budowałam się w ciężkim momencie, w kryzysie 2008. Było nerwowo ale wszystko się udało. Wam też się ułoży

A co do misy to tak, jest osad. Ale on jest ciężki i opada na dno. Wymieniając wodę wymiatam zawsze z dna to co się nagromadzi. Woda szybko się klaruje i jest ładna, przejrzysta, dopóki jej się nie zmąci celowo. Ja np czasem zanurzam w niej konewkę, jak coś chcę szybko podlać a do kranu mam daleko



dzieki dobrze wiedziec budowe jakos ogarniamy, czekam na PNB i w maju ruszamy, mam zaklepane okna, dach, drzwi i co najwazniejsze wykonawce. licze sie z tym, ze bedzie drozej ale musze sie wybudowac. na razie ogarnelismy wode - mamy juz studnie i wlasne ujecie, mamy ogrodzenie, robimy porzadek na dzialce i zaczynam w zakatkach ogrodowych robic jakies nasadzenia. musze, bo inaczej sie udusze. i czekam juz na sezon co by kajakowo ruszyc
____________________
Ogrod nad bajorkiem
TAR 21:29, 31 mar 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7792
a krokusy masz obledne
____________________
Ogrod nad bajorkiem
BKosimkArt 21:35, 31 mar 2022


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
April napisał(a)


Fajnie że wracasz do nas
Czyli buksy w odwrocie Tylko Daria jeszcze się nie poddaje.
A czym swoje bukszpany zastępujesz?

Cisami, danicami... na jednej rabacie posadziłam róże zamiast kulek
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Magara 00:06, 01 kwi 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6953
April napisał(a)


W jednym rzędzie. Fotki zrobiłam ale nie miałam czasu ściągnąć. A po prawdzie to niewiele widać jak takie "gołe"


Jola, dzięki Już zaplanowałam, że 70 cm minimum Tylko plany się trochę omskły, ale ja wciąż żyję nadzieją
A misę pokazuj jak najczęściej bo też postanowiłam taką kotu kupić Tylko muszę przyoszczędzić
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
antracyt 09:06, 01 kwi 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11848
April napisał(a)


Tak zaglądałam do glediczji, też mało w nich życia. Spokojnie, one chyba później ruszają. Na wszelki wypadek podlałam bo sucho bardzo.
Wytrzymaj, będzie dobrze To przecież dopiero koniec marca. Nie mają się co śpieszyć. Jeszcze by im młode listki zmarzły

To fakt, niech przynajmniej jeszcze z tydzień poczekają
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
SlonecznyOgrod 16:12, 01 kwi 2022


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
April napisał(a)


Fajnie że wracasz do nas
Czyli buksy w odwrocie Tylko Daria jeszcze się nie poddaje.
A czym swoje bukszpany zastępujesz?

Haha no faktycznie chyba tylko ja jeszcze się trzymam z bukszpanami

Sadzonki takie zaje... jak moje hosty w tamtym roku, trudno było zwłoki zidentyfikować, bo trup był niekompletny, jakby bayraktar w niego trafił wrrr...

Ale przebiśniegi cieszą i te kwitnące krokusiki też piękne
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Monika83 20:54, 01 kwi 2022


Dołączył: 27 sty 2019
Posty: 3081
SlonecznyOgrod napisał(a)

Haha no faktycznie chyba tylko ja jeszcze się trzymam z bukszpanami



Ale przebiśniegi cieszą i te kwitnące krokusiki też piękne
.
Daria i ja również trzymam bukszpany ale ja ich nie nawoże, nie podlewam ich nigdy, nie stosowałam żadnych oprysków i rosną w piaszczystej ziemi i mają 20 lat bo to pozostałości po poprzednich właścicielach.
____________________
Mazowsze - Ogród hortensjowo różanecznikowy **Wizytówka
Milka 14:30, 05 kwi 2022


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Rany, takie maleństwa sprzedali, wstyd. Mój Bozy kwiat jeszcze nosa nie wyściubił.
łany krokusów śliczne
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies