Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Bożeny i Darka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Bożeny i Darka

bozena72 19:07, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170


To miała być drabina z kurami ale niestety zdobyłam tylko 2 szt. tych pięknych kur więc narazie drabina odeszłą na plan dalszy a kury stoją na oknie )
____________________
bozena72 19:11, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
A jeżeli chodzi o słoneczniki to to akurat kwiaty naszych sąsiadów coś niesamowitego najpiękniejszy zielony płot na terenie ogrodów i co najważniejsze skutecznie oddzielający nasze gospodarstwa.
Sasiadka nie wie jak się te kwiaty nazywają jest napewno kilka odmian jednak ta jest imponująca chyba wieloletnia roślina ma napewno ogromne kłacza.
____________________
Matka 19:12, 15 paź 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Mi się wydaje,że to właśnie słoneczniczek

Piszesz, że ogród to ok.400m?wydaje się być większy
____________________
U Matki
bozena72 19:19, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Bogda napisał(a)
Mi się wydaje,że to właśnie słoneczniczek

Piszesz, że ogród to ok.400m?wydaje się być większy


Dlatego że ma 400 m2 zastosowałam niekonwencjonalny sposób doprowadzenia aleji i przyznaję że przede wszystkim własnie tym rozwiązaniem ogród ogromnie zyskał na powierzchni takiej wizualnej.
Dzisiaj już wiem że bez względu na wielkośc nawet w przyszłości kiedy kupimy większa działkę pod zabudowę domu napewno zastosuję to samo rozwiązanie gdyż naprawdę daje poczucie wiekszej przestrzeni. )
____________________
Niage 19:35, 15 paź 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Witaj Bożenko Urocza Wasza działka, bardzo zadbana. Fajny domek drewniany z okiennicami i altanka, z tymi zasłonkami super, że nie wspomnę o hamaku Wspaniałe miejsce do wypoczynku A kiedy roślin przybędzie, będzie jeszcze ładniej. Czy te kurki są z drewna ?
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
bozena72 20:39, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Niage napisał(a)
Witaj Bożenko Urocza Wasza działka, bardzo zadbana. Fajny domek drewniany z okiennicami i altanka, z tymi zasłonkami super, że nie wspomnę o hamaku Wspaniałe miejsce do wypoczynku A kiedy roślin przybędzie, będzie jeszcze ładniej. Czy te kurki są z drewna ?


Witaj nie nie są z drewna a szkoda są z blachy ale i tak są urocze
____________________
justi 20:44, 15 paź 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witam i ja serdecznie.
Bardzo urocze miejsce stworzyliście z mężem, gratuluję pomysłu. Okienniczki w domku mi się bardzo podobają.
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
bozena72 20:46, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
justi napisał(a)
Witam i ja serdecznie.
Bardzo urocze miejsce stworzyliście z mężem, gratuluję pomysłu. Okienniczki w domku mi się bardzo podobają.


Dziękujemy )
____________________
Kaisia 21:07, 15 paź 2011


Dołączył: 23 sie 2011
Posty: 1349
Witaj Bozenko.
Piękne miejsce powstało w trzy lata. Wasz ogród ma dokładnie tyle ile mój w tym samym okresie powstały
Bardzo klimatyczne nieprzeładowane rabaty, żwir w ogrodzie to mój klimat, super altanka ze stołem, pewnie przyjemnie zjada się tam obiadek
Szkoda ze idzie zima.....
____________________
Kasia Ogród z Czerwonym mostkiem
bozena72 21:12, 15 paź 2011


Dołączył: 15 paź 2011
Posty: 170
Kaisia napisał(a)
Witaj Bozenko.
Piękne miejsce powstało w trzy lata. Wasz ogród ma dokładnie tyle ile mój w tym samym okresie powstały
Bardzo klimatyczne nieprzeładowane rabaty, żwir w ogrodzie to mój klimat, super altanka ze stołem, pewnie przyjemnie zjada się tam obiadek
Szkoda ze idzie zima.....


Cześć Kasiu też ubolewam że zima nadchodzi trzeba będzie jakoś przezimować w blokowisku (
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies